بلاگ

انتشار اطلاعات جدید از فروش بازی PGA Tour 2K21

امروز آمار جدیدی از فروش PGA Tour 2K21 منتشر شد که ممکن است مورد توجه علاقه مندان قرار گیرد.

عناوین ورزشی همیشه یکی از جالب ترین و محبوب ترین مقوله ها در دنیای بازی ها هستند. گذشته از بازی های معروف مانند PES و FIFA ، همه ما با آن آشنا هستیم و هر ساله کارهای جالب دیگری نیز در این سبک وجود دارد که نباید از آنها غافل شد. یکی از این عناوین سری بازی های PGA Tour است که در آن شما باید ورزش گلف مورد علاقه خود را انجام دهید. البته نسخه جدید این سری ، PGA Tour 2K21 ، بسیار متفاوت با گذشته است و بازیکنان می توانند قطعات بیشتری را تجربه کنند.

در قسمت Career این بازی می توانید شخصیت مورد علاقه خود را خلق کرده و پس از تلاش و صبر زیاد آن را به یک ستاره تبدیل کنید. همچنین می توانید شخصیت ها را با موارد مختلف در بازی شخصی سازی کنید. در حالت اصلی این عنوان می توانید قهرمانان بیشتری از این منطقه را انتخاب کنید مانند جاستین توماس. بنابراین اگر به این ورزش علاقه مند هستید ، هرگز PGA Tour 2K21 را از دست ندهید. خوب است بدانید که دو استودیوی HB و Tuki Games (2K Games) به طور مشترک مسئول تهیه و انتشار این اثر بودند.

تور PGA 2K21 تاکنون فروش خوبی داشته است و تیم سازنده از این نظر کاملا راضی هستند. طبق گفته این تیم ، بیش از 2 میلیون نسخه از این اثر فروخته شده است که هرگز قبلاً در نسخه های دیگر این حق رای وجود نداشته است. در همین راستا ، پیامی توسط سازندگان منتشر شده است که به شرح زیر با هم می خوانیم:

فروش 2 میلیون PGA Tour 2K21 و استقبال عالی شما برای ما بسیار ارزشمند است. اکنون انگیزه ما حتی بیشتر برای حمایت از این نام است و شما در آینده خبرهای خوبی از ما خواهید شنید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد PGA Tour 2K21 کسب کنید ، ما دوست داریم از شما بشنویم. این اثر در حال حاضر در سیستم عامل های PC و استودیوی Google و کنسول های PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید