بلاگ

انتشار اطلاعاتی درباره ویژگی‌های کنترلر دوال‌سنس در Deathloop

این بازی یکی از مواردی محسوب می شود که در پی شیوع و گستردگی ویروس کرونا در جهان به سال بعد بازگردانده شده است. بتسدا اخیراً اطلاعات مربوط به ویژگی های کنترلر DualSense را در نسخه PlayStation 5 بازی به اشتراک گذاشته است.

آن لوئیس ، مدیر ارشد تولید محتوا در Bethesda ، جزئیات جدیدی درباره کنترلر DualSense Deathloop را در سایت رسمی وبلاگ PlayStation فاش کرده است. پیش از این اطلاعاتی در مورد چگونگی راه اندازهای سازگار باعث گیر افتادن سلاح ها و تغییر مقاومت آنها براساس نوع سلاح ارائه شده بود. این بازی همچنین دارای یک ویژگی بازخورد لمسی کنترل کننده DualSense است. به عنوان مثال ، وقتی اسلحه شما گیر می کند ، شخصیت شما ناامیدانه به آن ضربه می زند و شما از طریق بازخورد آن را احساس خواهید کرد.

تاکتیک های سلاح وجود نخواهد داشت. این نشان دهنده نوع منطقه ای است که شخصیت شما در آن کار می کند. این ویژگی در مورد حرکاتی مانند کشویی یا کوهنوردی نیز کاربرد دارد. Deathloop از بلندگوهای حس دوگانه برای شبیه سازی صدا و احساس گلوله استفاده می کند.

Deathloop ، جدیدترین اثر استودیوی Arkane ، از 21 مه 1400 در دسترس دارندگان کنسول ها و سیستم عامل های PC PlayStation 5 قرار خواهد گرفت. این بازی به مدت یک سال در کنسول پلی استیشن 5 در انحصار خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید