بلاگ

انتشار آپدیت Company of Heroes 2

همانطور که در گذشته قول داده شده بود ، امروز اتاق بازی Heroes 2 بروزرسانی جدیدی را برای این کار منتشر کرد که بسیاری از مشکلات آن را برطرف می کند.

Company of Heroes 2 یکی از سری عناوین اصلی این ژانر است که برای اولین بار در سال 2013 روی پلتفرم رایانه در دسترس قرار گرفت و مانند نسخه اول با استقبال خوبی روبرو شد. در این عنوان ، شما باید یک ارتش کوچک را رهبری کنید و به مرور پیشرفت و تقویت کنید. سپس شما باید با بسیاری از دشمنان بجنگید و آنها را شکست دهید. به همین دلیل ، به اندازه اسلحه و وسایل مورد نیاز برای استفاده از آنها برای برنده شدن ، به دست خواهید آورد. بنابراین اگر از طرفداران این سبک هستید ، به هیچ عنوان Heroes 2 را از دست ندهید.

چند سال از انتشار بازی Hero 2 می گذرد ، اما بسیاری از بازیکنان از این تجربه راضی نیستند. در همین راستا ، حمایت تولیدکنندگان ، Relic Entertainment Studio (Relic Entertainment) همچنان ادامه دارد و هر از گاهی بسته های مختلف به روزرسانی و الحاقی را برای وی ارائه می دهد. قابل ذکر است که دو شرکت Sega و Feral Interactive در انتشار این شماره مشارکت داشتند.

امروز بروزرسانی جدیدی برای بازی Company 2 اعلام شده است که مشکلات و کاستی های آن را برطرف می کند. این اشکالات بیشتر مربوط به نسخه 64 بیتی سیستم است و از این پس بازیکنان می توانند ادامه دهند و از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار شوند. علاوه بر این ، ده نقشه جدید برای دیدن ژانرهای بیشتر به بازی آورده شده است. در واقع برخی از نقشه های قدیمی این پروژه برداشته شده و همانطور که مشخص شد دیگر علاقه ای به سرگرمی ندارند. همه اینها با طعم یک بازی تقریبا متفاوت و لذتبخش تر همراه است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید