بلاگ

انتشار آپدیت های جدید Final Fantasy 11

به تازگی در آخرین اخبار اعلام شده است ، بسیاری از آپدیت ها به زودی برای این بازی در دسترس قرار می گیرند. برای دیدن جزئیات بیشتر در این زمینه ما را دنبال کنید.

بدون شک اکثر بازیکنان با آن آشنایی دارند و مدتهاست که به اطلاعات سیستم عامل های مختلف دسترسی دارند. یکی از به یاد ماندنی ترین و جالب ترین اصطلاحات این مجموعه Final Fantasy 11 نام دارد که در سال 2002 منتشر شد و با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.

از زمان انتشار این نسخه تقریبا 19 سال می گذرد اما هنوز هم بسیاری از علاقه مندان آن را دوست دارند. در همین راستا ، تیم توسعه قصد دارد پشتیبانی شتی خود را از این ورزش دوباره شروع کرده و محبوبیت بیشتری کسب کند. لازم به ذکر است که Square Enix مسئول ساخت و انتشار این موضوع به عنوان یک شهروند بود.

شگفت آور است که بدانید آنها دو به روزرسانی را در لیست کارها برای این ماه و ماه آینده منتشر کرده اند. آنها قصد دارند تغییرات جدیدی در داستان ، مورد و پایان این کار ایجاد کنند و طرفداران را بیش از هر زمان دیگری راضی کنند. این پایان اسکوئر انیکس نیست و این شرکت قصد دارد پشتیبانی خود را از شتی تا پایان سال جاری ادامه دهد. به تازگی ، اطلاعاتی از جعبه توسعه برای این موضوع منتشر شده است.

یکی از کارمندان در مورد این خبر اظهار نظر کرد:

ما خبر خوبی برای طرفداران Final Fantasy 11 داریم. دو به روزرسانی شامل مقالات بیشتری است که در ژانویه و فوریه به این عنوان اضافه می شوند و امیدواریم از آن لذت ببرید. ما شما را در جریان آخرین اخبار قرار خواهیم داد.

حال باید منتظر ماند و دید دقیقاً چه مدت شتی بانی از Square Enix ادامه خواهد داد. بنابراین اگر داستان های بیشتری در مورد این موضوع اطلاعات پیدا کنید ، تیم ما آن را با شما عزیزان به اشتراک می گذارد. Final Fantasy 11 هم اکنون در سیستم عامل PC در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید