بلاگ

انتشار آپدیت فصل سوم Homerun Clash

به گزارش سایت خبری دانش گیم ، فصل 3 بازی این بازی آغاز شده است و بازیکنان شاهد قسمت های جدید و هیجان انگیزی در آن هستند. تیم سازنده اکنون به روزرسانی را برای این فصل منتشر کرده است که در زیر مشاهده می کنید.

فصل سوم هومرون کلش در قالب یک حالت جدید به مناسبت دومین سالگرد هومرون کلش به توده مردم رسیده است و در همین راستا آخرین به روزرسانی امروز منتشر شده است. این به روزرسانی بخشی از attle Royale را به بازی با نام attle Royale World Series اضافه می کند. مهارت هایی نیز در اختیار هر بازیکن قرار می گیرد تا بیشترین بهره را از آنها ببرد. اگر در این بخش برنده شوید ، پاداش هایی دریافت خواهید کرد که می توانید از آن ها از وسایل یا لباس های خاصی استفاده کنید. بنابراین ، نتیجه می گیریم که بازیکنان باید این به روزرسانی را دریافت کنند. علاوه بر موارد ذکر شده ، چهار قهرمان جدید به بازی اضافه شده اند که هر کدام ظاهر و توانایی های خاص خود را دارند.

اگر هنوز با هومرون کلش آشنا نیستید ، باید بگوییم که ما با یک اقدام سبک ورزشی روبرو هستیم که در آن شما شخصیت ها و تیم مورد نظر خود را کنترل می کنید و یک تجربه هیجان انگیز از بیس بال را به ارمغان می آورید. این عنوان حالت های مختلفی را شامل می شود که هر یک می توانند سهم موثری در سرگرمی افراد داشته باشند. در طول این دو سال تیم پشتیبانی بازی بسیار خوب بوده و هر از گاهی به روزرسانی می شود.

Homerun Clash در حال حاضر در تلفن های هوشمند و دقیق تر در اندروید و iOS موجود است و بازیکنان می توانند با مراجعه به فروشگاه Google Play یا App Store آن را امتحان کنند. این عنوان برای بارگیری رایگان است ، اما شامل پرداخت درون برنامه ای است و برای دریافت برخی موارد و ویژگی ها باید هزینه ای را پرداخت کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید