بلاگ

انتشار آپدیت غیر رسمی برای Bloodborne

به تازگی ، خالق محتوای بی نظیر ، Bloodborne امروز به روزرسانی های جدیدی را به صورت آنلاین منتشر کرده است که آزمایش 60 فریم در ثانیه را امکان پذیر می کند. سرانجام ، بازیکنان عمومی اعلام شده اند که می توانند این به روزرسانی های منحصر به فرد را به صورت رایگان دریافت کنند.

گفته می شود که یک سازنده جدید بازی Bloodborne ، لنس مک دونالد ، اعلام کرده است که توسعه او مدتی قبل به پایان رسیده است ، اما او منتظر است تا سونی عنوان را به طور رسمی به روز کند. قاب ها به مدت 60 ثانیه بر روی کنسول PlayStation 5. سرانجام ، آقای مک دونالد فهمید که این کار توسط سونی انجام نشده است و تصمیم گرفت به روزرسانی های غیررسمی را در دسترس عموم قرار دهد.

به گفته سازنده ، یک تازه سازی 60 ثانیه ای از بازی مربوط به Blood باید روی کنسول PlayStation 4 اجرا شود. زیرا این کنسول می تواند کدهای ناشناخته را بدون مشکل اجرا کند. سرانجام ، بازیکنان می توانند از تجربه بازی روان Blood استفاده کرده و کیفیت بازی را به 720p کاهش دهند تا ثبات بازی را با سرعت 60 فریم بر ثانیه حفظ کنند و تا حد ممکن پایدار بمانند.

من به روزرسانی های مفیدی انجام داده ام که هنگام استفاده از نسخه 1.09 Bloodborne (آخرین به روزرسانی) موتور بازی را تغییر می دهید ، وضوح تصویر در اکثر قسمتهای بازی کاملاً قابل توضیح است و در 60 فریم پایدار و پایدار است. برای یک ثانیه این به روزرسانی ها همچنین به بازیکنان امکان می دهد وضوح تصویر 1280×720 را تنظیم کنند و از ثبات و روان بودن بازی اطمینان حاصل کنند.

مدیریت خون در حال حاضر فقط برای کاربران کنسول پلی استیشن 4 در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید