بلاگ

انتشار آپدیت جدید برای بازی Over the Alps

همانطور که در گذشته وعده داده شده بود ، امروز استودیوی Over the Alps dev به روزرسانی جدیدی را برای گیمرها منتشر کرد که ویژگی های مهیجی را ارائه می دهد. در زیر می توانید اطلاعات بیشتر در این مورد را مشاهده کنید.

Over the Alps یک سری بازی های اکشن و ماجراجویی و داستان محور است که قبلاً در سیستم عامل iOS و به طور خاص در سرویس Apple Arcade در دسترس بودند و خیلی زود مورد توجه بازیکنان قرار گرفتند. همانطور که از ژانر این اثر مشاهده می کنید ، ما با یک داستان بسیار خوب روبرو هستیم و بدیهی است که گروه تولید بسیار روی آن تمرکز کرده اند. تاکنون پشتیبانی این تیم از این بازی بسیار جالب بوده و هر از چند گاهی به روزرسانی هایی برای جلب رضایت طرفداران بیش از پیش ارسال می شود.

امروز به روزرسانی دیگری برای Over the Alps با نام A Test of Character منتشر شد که علاوه بر افزودن چند کاراکتر ، شامل لباس های جدید شخصیت های قدیمی نیز هست. اگر از طرفداران این بازی هستید ، باید بدانید که قسمت های مختلفی در منوی آن وجود دارد که مهمترین آنها باید حالت داستانی باشد. مطالب زیادی در این بخش وجود دارد که نباید از دست داد. برخی از اشکالات و کاستی های یافت شده نیز تا حد زیادی برطرف شده است تا بازی را سرگرم کننده دو برابر کند. بنابراین اگر از طرفداران Over the Alps هستید باید این به روزرسانی را دریافت کنید.

تست شخصیت برای اولین بار در ژوئن سال جاری ارائه شد و انتشار آن این بار به تأخیر افتاده است. گفتنی است پیراهن استیو همزمان مسئولیت ایجاد و انتشار این نام را بر عهده داشت. پشتیبانی آنها به همین جا ختم نمی شود و در آینده برخی از به روزرسانی های مربوط به تاریخچه این اثر به دست علاقه مندان می رسد.

داستان Over the Alps به سال 1930 برمی گردد که در آن شما کارآگاه کاربولد و یک نام آشنا را در اختیار شما می گیرید. گروه فیلمبرداری سعی کردند از سریال تلویزیونی هیچکاک برای انجام کار الهام بگیرند و به گفته بازیگران در این زمینه سرآمد بودند. در طول بازی تعداد بی شماری از حوادث مرموز و ترسناک رخ می دهد که گیمرها را تا پایان داستان کنجکاو نگه می دارد.

اگر هنوز با Apple Arcade آشنایی ندارید ، باید بگوییم که می توانید لیستی از کارهای جذاب و جذاب را با پرداخت ماهیانه 4.99 دلار پیدا کنید. «آن سوی آلپ» از آن دست کارهایی است که مطمئناً از آن لذت خواهید برد. اگر درباره این بازی اخبار بیشتری دریافت کردید ، آن را با شما عزیزان در میان خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید