بلاگ

انتشار آپدیت جدید بازی Spellbreak

همانطور که قبلاً وعده داده شده بود ، امروز سازنده بازی آخرین به روزرسانی های بازی را منتشر کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ما را دنبال کنید.

نام بازی نام حرکت ، تیراندازی و جنگ سلطنتی است که باید برای راه اندازی حرکتی بسیار محبوب و شروع مسابقات تنفس در حالت های مختلف انتخاب می شد. هر یک از این شخصیت ها تجهیزات ویژه خود را دارند ، به علاوه ابزار و وسایل مفیدی در اختیار شما قرار می گیرد تا در طول بازی به عنوان قهرمانی دست پیدا کنید. سرعت در این نام پیشتاز است و همچنین نباید از سیستم رزمی بی نظیر آن غافل شد.

عناوین Battle Royale همیشه باید به روز شده و توسط بازیکنان تکرار نشود ، هر از چند گاهی تیم سازنده به روزرسانی های عمده ای را انجام می دهد. اتفاق مشابهی در ماه اکتبر رخ داد و هواداران شاهد بروزرسانی بزرگی بوده اند ، در حال حاضر بیش از 5 میلیون بازیکن محبوبیت خود را نشان داده اند. لازم به ذکر است که پرولتاریا همزمان مسئول تولید و انتشار آن بود.

Spellbreak هر چند ماه رشد کرده و غنی شده است و طبیعی است که افراد بیشتری آن را بپذیرند. به روزرسانی دیگر عنوان مربوط به فروشگاه امروز وی است. همانطور که می دانید اشیا and و استفاده از آنها نقش بسیار مهمی در این بازی دارند. در همین راستا ، در این به روزرسانی می توانید موارد جدید و جالب را برای کمپین انتخاب کنید. توجه داشته باشید که مهمترین نکته این بروزرسانی Illusionist نام دارد و می توانید از طریق فروشگاه به آن دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، چندین لباس جدید برای شخصیت ها اضافه شده است که به تنوع کلی می افزاید. البته بازیکنان برای دستیابی به این ویژگی ها باید در این بازی کمی موفق تر باشند و جوایز زیادی کسب کنند. بنابراین اگر به این کار علاقه مند هستید ، این بروزرسانی را از دست ندهید.

Spellbreak هم اکنون به صورت رایگان در سیستم عامل های PC و PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید