بلاگ

انتشار آپدیت بازی Rush Rally 3

با توجه به اطلاعات ارائه شده می فهمیم که آخرین به روزرسانی بازی اکنون در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد این به روزرسانی ما را دنبال کنید.

این به روزرسانی برای سیستم عامل های Android و iOS اعمال می شود و گیمرها می توانند به روزرسانی را بارگیری و بدون هیچ مشکلی تجربه کنند. Gravel Track سه کشور جدید به نام های یونان ، آرژانتین و استرالیا را به این نقشه اضافه کرده است. مکان جالب دیگر اضافه شدن چهار بخش جدید از جمله حالت آنلاین است. در این قسمت ها می توانید با دیگران رقابت کرده و جوایز و پاداش های لازم را پس از کسب عنوان قهرمانی دریافت کنید. بنابراین ، همه طرفداران باید این به روزرسانی را بارگیری کنند.

البته این پایان تیم توسعه دهنده راش رالی 3 نیست ، آنها قول داده اند که در آینده به روزرسانی های بیشتری ارائه دهند. حال باید منتظر ماند تا ببینیم چه اتفاقی برای این بازی دوست داشتنی خواهد افتاد. این بازی مسابقه ای اولین بار در سال 2019 روی گوشی های هوشمند منتشر شد و از همان ابتدا مورد توجه بسیاری از گیمرها قرار گرفته است. اکنون می توانید Rush Rally 3 را از فروشگاه Google Play یا App Store دریافت کنید. قیمت کار 4.99 دلار آمریکا است که شامل پرداخت درون برنامه ای است. در صورت انتشار اخبار بیشتر در مورد این عنوان شما را عزیز اعلام خواهیم کرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید