بلاگ

انتشار آپدیتی برای Baldur’s Gate 3 در آینده ای نزدیک

توسعه دهندگان این بازی اکنون اعلام کرده اند که به روزرسانی جدیدی از این عنوان در آینده نزدیک در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

این بازی یکی از مباحثی بود که اوایل امسال مورد توجه قرار گرفت و تاکنون مورد استقبال خوبی از سوی گیمرها قرار گرفته است. البته این پایان کار کسانی نیست که آن را ساخته اند و آنها برنامه های زیادی برای ادامه کار دارند تا مردم بیشتری را راضی کنند. بنابراین اگر از طرفداران این بازی ها هستید ، به هیچ وجه aldur’s Gate 3 را از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت لاریان تولید و چاپ همزمان را بر عهده داشت.

همانطور که می دانید جزئیات اولیه ورود این بازی به علاقه مندان رسیده است و نسخه اول آن در تاریخ نامعلومی منتشر خواهد شد. متأسفانه ، تا کنون ، مشکلات و بیماریهای مختلف مشاهده شده در این موضوع جای نگرانی نیست. زیرا سازندگان دائما در حال بهبود آنها هستند. در این راستا ، لاریان قصد دارد یک به روزرسانی دیگر ارائه دهد ، که بیشتر به بازیابی زباله های باقی مانده مرتبط است. معلوم نیست که وی پس از ترک قرار ملاقات چه کاری انجام خواهد داد ، اما انتظار می رود این اتفاق در هفته آینده رخ دهد. به گفته نمایندگان لاریان ، ما آموخته ایم که آنها روی این به روزرسانی سخت تلاش خواهند کرد و می خواهند آن را به بهترین شکل در دسترس علاقه مندان قرار دهند. حال باید منتظر ماند و دید در این کار چه اتفاقی می افتد.

شایعات در حال انتشار است که آخرین به روزرسانی aldur’s Gate 3 تمام پرونده های این بازی را حذف می کند. کارکنان خبر را تأیید یا تکذیب نکردند. همانطور که گفته شد ، این عنوان در حال حاضر در ابتدای ورود به سیستم عامل PC موجود است. اگر داستان دیگری در مورد این کار پیدا کردید ، به شما اطلاع خواهیم داد عزیز.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید