بلاگ

انتشار آپدیتر Neon Dawn بازی Rainbow Six Siege

آخرین به روزرسانی های شش محاصره پل رنگین کمان منتشر شده و محتوای جدید ، به روزرسانی ها و رفع اشکال های جدید را به همراه دارد. اما این به روزرسانی ها نیز عظیم هستند و شاید مجبور باشید فضای کنسول خود را آزاد کنید. این به روزرسانی برای رایانه 60 گیگابایتی و کنسول 39.9 گیگابایتی است. علاوه بر محتوای بازی و تغییرات اپراتور ، سرانجام Neon Dawn به روزرسانی نسل بعدی را نیز ارائه کرده است که این رقم برای سری Xbox X / S 3.2 گیگابایت و برای پلی استیشن 5.38 گیگابایت است.

البته بعد از نصب این به روزرسانی ها ، حجم کلی بازی کاهش می یابد و این یکی از اهداف اصلی Ubisoft با Neon Dawn بوده است. زمان بارگذاری در همه سیستم عامل ها بهبود یافته است. نقشه Highland Map اکنون با تغییرات اساسی به بازی برگشته است. این نقشه در هنگام راه اندازی پر از خطاهای گرافیکی و لغزش بود. یکی دیگر از موارد مورد علاقه این مخترعین ، اپراتور Aruni است. آرون دارای مسائلی مانند برخی از حملات و ابزارهایش بود که به درستی کار نمی کنند. سازندگان اپراتورهای دیگری را نیز دیده اند و اگر اشکالی در باگ ها یا قابلیت های این اپراتورها وجود داشته باشد ، ممکن است نئون داون آنها را هدف قرار داده باشد.

به طور کلی ، Ubisoft سعی کرده است تا با حجم گسترده این به روزرسانی های جدید همراه باشد و تغییرات واقعی را مشاهده کند. به روزرسانی های نسل بعدی این بازی نیز از ویژگی های جالب و کاربردی برخوردار است. به عنوان مثال ، در سری های پلی استیشن 5 و ایکس باکس X ، شما وضوح تصویر 4K و 120 فریم در ثانیه دریافت خواهید کرد. در سری Xbox S نیز شاهد نرخ فریم 120 فریم در ثانیه و رزولوشن 1080p هستیم. این بازی همچنین از ویژگی های کنترلر DualSense استفاده می کند.

Rainbow Six در حال حاضر در PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One ، Xbox S / X Series و PC موجود است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید