بلاگ

انتشار آمار جدید فروش Animal Crossing: New Horizons

امروز نینتندو از انتشار نسخه دیگری از Animal Crossing: New Horizons خبر داد و باعث تعجب بسیاری از گیمرها و علاقه مندان شد. برای دیدن جزئیات بیشتر در این زمینه ما را دنبال کنید.

اگر از طرفداران سریال Animal Crossing هستید ، باید بدانید که چنین ویژگی های جالبی برای ورزشکاران وجود دارد و ویژگی جدید باید Animal Crossing: New Horizons باشد. این بازی در اوایل سال جاری به طور انحصاری روی کنسول Nintendo Switch در دسترس قرار گرفت و به سرعت تعداد زیادی از افراد را به خود جلب کرد. علاوه بر آنچه از ابتدا در عنوان بود ، توسعه دهندگان هنوز برای جدید و تازه آن تلاش می کردند. در این حالت ، هر از چندگاهی ، پیشنهادات تجدید مهمتری برای افزایش رضایت علاقه مندان ارائه می شود. جالب است بدانید که بسیاری از این به روزرسانی ها متناسب با فصول مختلف محیط بازی را تغییر می دهند که نباید از محبوبیت آن چشم پوشی کرد. چند روز پیش ، اطلاعات مربوط به به روزرسانی زمستانی این پروژه به طرفداران نینتندو رسید که همزمان مسئولیت ایجاد و انتشار Animal Crossing: New Horizons را نیز بر عهده داشتند.

بدون شک Animal Cross: New Horizons باید یکی از موفق ترین بازی های موجود در نینتندو سوییچ باشد. در حال حاضر به رکورد سرعتی رسیده است که می توان با اصطلاح راحتی آن را خریداری کرد. بله ، این را می توان از روزها و ماه های اول پیش بینی کرد. بنابراین گفته می شود که تعداد فروش این بازی در ژاپن از 6 میلیون نسخه فراتر رفته است که آمار خوبی است. ژاپن یکی از کشورهایی است که از عناوین کنسول نینتندو استقبال می کند. به عنوان مثال ، بازی New Super Mario ros. در سال 2006 ، کنسول Nintendo DS محبوبیت زیادی در بین این افراد پیدا کرد و فروش آن منتقدان و حتی طرفداران را شوکه کرد.

تنها 8 ماه به انتشار Animal Crossing: New Horizons زمان باقی مانده است که آمار برای نینتندو در حال حاضر بهترین است و آنها مطمئناً پروژه های دیگر را در لیست قرار می دهند. از امور یکی از این برنامه ها Spring Update است ، سایر جزئیات به زودی منتشر می شود و ما آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

اگر با Animal Crossing: New Horizons آشنا نیستید ، باید بگوییم که ما با یک مدل تصویری و زندگی روبرو هستیم. در این عنوان ، شما از شخص مورد علاقه خود جلوتر هستید و باید کارهایی مانند حل معماها ، پیدا کردن اسرار را انجام دهید. هزینه مزارع ، دام و جشن های مختلف را پرداخت کنید. بنابراین اگر از طرفداران این مشاغل هستید ، قطعاً عنوان فوق الذکر برای شما خوب و خوب خواهد بود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید