بلاگ

امسال به صورت رایگان در مراسم BlizzCon شرکت کنید

معمولاً طرفداران شرکت در مسابقات BlizzCon  برای خرید بلیط و شرکت در این مسابقات مجبور به پرداخت هزینه های گزافی هستند. با این وجود به دلیل اینکه رویداد امسال به صورت آنلاین برگزار می شود ، همه طرفداران و کاربران می توانند به صورت رایگان در BlizzCon 2021 شرکت کنند.

BlizzCon رویدادی است که طی 15 سال گذشته هر ساله برگزار می شود ، طرفداران Blizzard و بازی های این شرکت را گرد هم می آورد و از آخرین اخبار مربوط به بازی های مورد علاقه خود مطلع می شود. با این حال ، به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا ، بلیزارد تصمیم گرفته است که رویداد امسال را بصورت آنلاین برگزار کند.

قیمت بلیط رویدادهای BlizzCon حدود 200 دلار است که هزینه سفر و اقامت در شهر مقصد را افزایش می دهد. علاوه بر این ، طرفداران می توانند در تمام جلسات در خانه شرکت کنند و هزینه هر رویداد حدود 50 دلار است. با این حال ، رویداد BlizzCon امسال آنلاین است ، بنابراین Blizzard آن را برای همه کاربران رایگان کرده است.

مدیر عامل شرکت Blizzard Entertainment ، Alen Breck ، اظهار داشت که او امیدوار است که Blizzard Carnival به رویداد مجازی بزرگ مقیاس امسال تبدیل شود که همه طرفداران در جهان را که از طریق گسترش ویروس کرونا از هم پاشیده اند ، قادر می سازد. تجدید دیدار. آنها با هم خویشاوند هستند. آقای بورک در ادامه به این نکته اشاره کرد که در این زمان دشوار ، بازی های ویدیویی بسیاری از بازیکنان را به یکدیگر متصل می کند ، که الهام بخش رویداد رایگان BlizzCon امسال است.

مطمئناً رایگان بودن بلیط های مراسم BlizzCon امسال تعداد شرکت کنندگان در این رویداد را بسیار افزایش می دهد. به دلیل این مشکل ، بسیاری از طرفداران می توانند در رویداد شرکت کنند تا از اخبار مربوط به عنوان مورد علاقه خود مطلع شوند. حال ، باید منتظر ماند و دید که بلیزارد چه برنامه هایی را برای این رویداد آماده کرده است. قطعاً می توانیم منتظر انتشار بازی هایی مانند “Diablo 4” یا “Overwatch 2” باشیم.

BlizzCon 2021 در تاریخ 1 مارس 2021 برگزار می شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید