بلاگ

الهام گیری آپدیت بازی Mortal Kombat 11 از عناوین کلاسیک

یکی از آخرین به روزرسانی های بازی Mortal Kombat 11 ، شامل تعدادی نهایی کننده و اقدامات وحشیانه جدید ، که یکی از آنها مربوط به شخصیت Shao Kahn است که ظاهراً مستقیماً از Mortal Kombat 4 الهام گرفته شده است.

در حالی که بیشتر بازیکنان سعی در تسلط بر ویژگی های جدید و اضافی مانند شخصیت Mileena دارند ، دیگران به دنبال شخصیت های الحاقی جدیدی هستند که از زمان انتشار نسخه اصلی در بازی وجود داشته است. امپراطور دنیای خارج ، Shao Kun یکی از شخصیت هایی است که از طریق آخرین به روزرسانی های بازی اضافه شده است و بی رحمی او به یکی از مرگ های او در دوره کلاسیک این سری اشاره دارد. اگرچه به اندازه تکنیک های بازی اخیر پر زرق و برق و پیچیده نیست ، اما این حرکت باید نوستالژی طرفداران بازی های قدیمی Mortal Kombat را احیا کند. ممکن است بسیاری از بازیکنان Mortal Kombat جنرال Reiko را به خاطر نداشته باشند زیرا از زمان بازی Mortal Kombat: Annihilation تاکنون بازی نکرده اند. ریکو ، که بیشتر بخاطر جنجال پیرامون پایان Mortal Kombat 4 شناخته می شود ، در جریان یک حادثه کمدی در ابتدای بازی Mortal Kombat X درگذشت. این موضوع فقط در Mortal Kombat 11 از طریق یک سری گفتگوی قبل از جنگ ذکر شد. از آن زمان به بعد ، این گمانه زنی شد که این شخصیت را دوباره خواهیم دید.

در حالی که بازگشت ریکو به اندازه ای که بازگشت شخصیت قابل بازی برای Reptile لازم نبوده است ، استفاده از MK4 Fatality ایده جالبی از استودیوی Nederlem است. در پایان بازی Mortal Kombat 4 ، به خصوص در نسخه های کنسولی ، ریکو دیده می شود که از طریق یک پورتال قصد دارد ماسک شاخص Shao Kun را روی صورت خود بگذارد. این امر منجر به سالها تئوری طرفداران در مورد شائو کان و جایگزین وی ریکو شد که سرانجام توسط اد بون و دیگر توسعه دهندگان در استودیوی ندرلم رد شد.

کار با داستان Shao Kun و Rico ممکن است برای طرفداران جدید و مدرن این مجموعه گزینه نباشد ، اما گیمرهای قدیمی احتمالاً از افزودن این گزینه ها خوشحال خواهند شد. علاوه بر افزودن وحشیانه دیگر به Mortal Kombat 11 ، سایر مواردی که بازیکنان با آنها تعامل خواهند داشت شامل اضافه شدن شخصیت های جدید از سراسر مجموعه و داستان های قدیمی است. Mortal Kombat 11 Special Edition اکنون برای رایانه های شخصی و پلتفرم های کنسول پلی استیشن 4 و 5 ، Xbox One و سری Xbox X و S در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید