بلاگ

النا پیرس به عنوان نویسنده جدید به استودیوی سانتا مونیکا پیوست.

آلانا پیرس ، کارمند سابق IGN و دندانهای خروس ، اخیراً اعلام کرده است که به استودیوی سانتا مونیکا ، خالق مجموعه God of War پیوست. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

النا پیرس سال بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته است. روزنامه نگار سابق صنعت بازی علاوه بر حضور قبلی خود در Cyberpunk 2077 ، اکنون اعلام کرده است که اخیراً اعلام کرده است که تمام وقت روی بازی ها کار خواهد کرد.

خانم پیرس در حساب شخصی خود در توییتر اعلام کرد که در حال حاضر به عنوان نویسنده در استودیوی سانتا مونیکا سونی کار می کند. همانطور که می دانید این استودیوی معروف در حال کار بر روی دنباله بازی God of War 2018 است. پیرس در توییتی نوشت: “من بسیار افتخار می كنم كه به این تیم شگفت انگیز پیوستم.”

پیرس در ادامه در ویدئویی که در کانال یوتیوب خود منتشر کرد توضیح داد که از پنج سال گذشته به دنبال انتقال از رسانه ها برای کار روی بازی ها بوده است. وی در ادامه گفت که به عنوان نویسنده مقدماتی کار می کند و در حال حاضر اجازه ارائه اطلاعات در مورد پروژه جدید را ندارد.

با توجه به اینکه God of War Ragnarok احتمالاً سال آینده اکران می شود ، به نظر می رسد خانم پیرس در حال کار بر روی پروژه دیگری در استودیوی سانتا مونیکا است. در هر صورت ، باید منتظر انتشار جزئیات رسمی بیشتری باشیم.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید