بلاگ

افشای اطلاعات مربوط به مکان نقشه‌ی بعدی حالت Zombies

در مورد  Call of Duty: Black Ops Cold War ، خبری هایی منتشر شده است که موقعیت حالت دیگری از نقشه Zombies را نشان می دهد تا برای دانلود به بازی اضافه شود.

Treyarch ، دنباله اخیر طولانی و پایان یافته سریال Call of Duty ، در مجموع نظرات جالبی را دریافت کرد ، اما یکی از مشکلات منتقدان در مورد بازی ، پوشش سطح پایین آن از جمله بود. هشت نقشه چند نفره (حداکثر تا نه). با تشکر از Nuketown ’84 (بعداً اضافه شد) و فقط 1 نقشه برای حالت Zombies. در گذشته شایعاتی مبنی بر افزودن امتیازات بیشتر به حالت Zombies وجود داشت و اکنون اخباری درباره نقشه جدید منتشر شده است.

وقتی بازی حالت Zombies معرفی شد ، همچنین اعلام شد که این آهنگ در دو نقشه Die Maschine و یک نقشه در ویتنام به نام Firebase Z منتشر خواهد شد. نقشه دوم در بازی نبود و به نظر می رسد برای اتمام پخش ذخیره شده است. طرفداران Black Ops اولین باری را که به یک پایگاه نظامی به نام Khe Sanh رفتید به خاطر می آورند و Call of Duty: Black Ops Cold War همچنین مکان واقعی دیگری به نام Firebase Ripcord داشت عملیات شکستگی فک در ویتنام. جریان وجود دارد. طرفداران پرونده وی در تلاش بودند متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

متأسفانه ، به نظر می رسد بازیکنان تا سال 2021 منتظر نقشه جدید هستند. اگرچه کمتر از دو هفته دیگر فصل اول بازی آغاز می شود ، اما این فصل با حالت های جدید بازی و همچنین ادغام ویژگی چند نفره Call of Duty: Black امیدوار کننده تر خواهد بود. جنگ سرد و منطقه جنگ. حالت Zombies به یکی از دلایل پیشرفت Call of Duty: Black Ops Cold War تبدیل شد و با وجود ثبت رکورد Dead Ops Arcade 3 در به روزرسانی 21 نوامبر ، به نظر می رسد مای از این به بعد خیلی بهتر خواهد شد.

Call of Duty: Black Ops Cold War در حال حاضر در پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس سری S ، ایکس باکس سری ایکس و رایانه در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید