بلاگ

افشای اطلاعات مربوط به بازی GTA VI

این مرد ناشناس ادعاهای جالبی را درباره عنوان منتخب GTA VI از بازی های Rockstar اعلام کرد.

هشت سال از انتشار GTA V می گذرد ، بنابراین می توان گفت بسیاری از طرفداران این سری تشنه جزئیات بعدی بازی هستند. متأسفانه ، در حال حاضر جزئیات رسمی GTA VI در دسترس نیست. راکستر در مورد بازی بعدی و سایر پروژه های آینده سکوت می کند. این امر منجر به شایعات و گزارش های بی پایان درباره آنچه در GTA VI اتفاق افتاده است.

این پسر می گوید که او جزئیات زیادی در مورد GTA VI می داند. به گفته وی ، GTA VI از یک سیستم پارتیشن مانند Red Dead Rescue 2 استفاده می کند ، دو فصل اول آن در دهه 1970 اتفاق می افتد و احتمالاً یک جهش در زمان دیگری است. این مصادف با شایعات قبلی درباره نامی است که نشان می دهد بازی در یک تاریخ خاص اجرا می شود.

این مرد ادامه می دهد که تاریخ انتشار این بازی در اکتبر 1402 (اکتبر 2023) بود. ظاهراً نقشه این نام در میامی و فلوریدا قرار دارد و رویداد اصلی حدود 60 ساعت خواهد بود. گفته می شود کارت عنوان کوچکتر اما متراکم تر از کارت Red Dead Redemption 2 است.

این اطلاعات همچنین شایعات اخیرا در مورد قهرمان زن GTA VI را فاش می کند و چنین چیزی در بازی وجود ندارد. این شرکت همچنین تصمیم گرفت به بازیکنان اجازه ندهد بین سه شخصیت مختلف مانند GTA V جابجا شوند که این خلاف شایعات دیگر در مورد این بازی است.

این اطلاعات نشان می دهد Grand Theft Auto: Ken Rosenberg: Vice City در یک بازی جدید شرکت خواهد کرد و او چندین بار از تامی وورست نام می برد. با این حال ، هواداران باید منتظر اخبار رسمی عنوان باشند تا بدانند که در این کنفرانس های مطبوعاتی در مورد چه چیزی صحبت کرده اند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید