بلاگ

افشای اطلاعات جدیدی از Halo Infinite

اخیراً ، یکی از افراد مشهور Xbox اطلاعات جدیدی درباره Halo Infinite و ویژگی های آن به اشتراک گذاشته است.

در ابتدا قرار بود Halo Infinite در نوامبر سال 2020 اکران شود ، اما استودیوی 343 صنایع تصمیم گرفته است کار را به سال 2021 موکول کند تا ادامه کار کند. تیم اعلام کرده است که بازی پاییز امسال منتشر می شود و انتظار می رود به زودی اطلاعات جدیدی نیز منتشر شود.

اخیراً ، Clobril ، یکی از محبوب ترین افراد در Xbox ، جزئیات جدیدی درباره Halo Infinite را به اشتراک گذاشت. با توجه به درآمد کاربر ، انتظار نمی رود که تمام توضیحات ذکر شده در این بخش در نسخه نهایی بازی باشد.

Clobrill در مورد برخی از مطالب موجود در Halo Infinite بحث می کند ، که بسیاری از آنها مربوط به جنبه های بازی است. یکی از رضایت بخشترین ویژگی های ذکر شده این است که عنوان بیشترین پشتیبانی و ارادت را به بازی خواهد داشت. به نظر می رسد سازندگان سعی دارند از اشتباهات خود در Halo 5 بیاموزند. با این حال ، این تنها بخشی از اطلاعات ارائه شده است.

طبق گفته Clobril ، این ابزارهای بهبود یافته به 343 تیم صنعتی امکان می دهد تا سریعتر به ارتباطات پاسخ دهند. این سلاح آسیب های مختلفی به پلاسما ، فرافکنی و غیره وارد می کند. بازیکنان همچنین می توانند کنترل را کاملاً تغییر دهند.

برخی از نکات برجسته نسخه های بعدی این سری نیز Halo Infinite خواهد بود. از جمله آنها تجهیزات موجود در بخش چند نفره از طریق مبارزه با کارت قدیمی سیستم مانند استفاده شده توسط Halo 3 است. علاوه بر این ، ماشین مورد علاقه طرفداران به این نسخه بازخواهد گشت و Clobrill حدس می زند که این یک rute Chopper از Halo 3 باشد. این نسخه همچنین در تجسم بصری پیشرفت های زیادی داشته است. شکارچیان ، یک ماشین مبتنی بر فیزیک و یک ماشین جدید در سطح قدرت بین وارتوگ و عقرب نیز به این نسخه باز خواهند گشت. برای ارائه بهترین تجربه برای بازیکنان تیم ، تیم توسعه در تلاش است تا کنترل را بهبود بخشد.

هیچ یک از این داده ها به طور رسمی توسط 343 Industries تأیید نشده است ، اما با توجه به گفته های خودی ، به نظر می رسد بیشترین ویژگی ها را در بازی نهایی خواهیم دید.

طبق گزارش LinkedIn ، جوزف استاتین ، رهبر پروژه Halo Infinite ، به عنوان رئیس بخش خلاقیت در استودیوهای 343 صنعت منصوب شده است. به طور کلی ، یک فرد در این موقعیت بر تمام تولیدات خلاق ، استراتژی های بلند مدت نظارت می کند. البته این بخش در همه استودیوها متفاوت است ، بنابراین وضعیت در 343 صنعت ممکن است متفاوت باشد.

Halo Infinite در پاییز 2021 در سیستم عامل های Xbox One ، Xbox ، X-Series ، Series S و PC در دسترس خواهد بود. در آخر ، می توانید نسخه های جدید منتشر شده این بازی را مشاهده کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید