بلاگ

اعلام زمان عرضه Psychotic’s Colossus Down برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان

تهیه کننده بازی سرانجام امروز تاریخ دقیق انتشار این بازی را در برخی پلتفرم ها اعلام کرد.

بازی های ساخته شده به صورت دو بعدی همیشه مورد توجه بازیکنان بوده و بسیاری آنها را روی سیستم عامل خود تجربه می کنند. انتظار می رود اکنون Psychotic Coloss Down با سبک بازی ، تیراندازی و پلت فرم خود یکی از آن بازی ها باشد. طبق گفته تیم سازنده ، مطلع شدیم که این عنوان در تاریخ 16 دسامبر سال 2020 (16 دسامبر 2020) از سیستم عامل PC و کنسول Xbox One با قیمت 17.99 دلار در دسترس خواهد بود. نسخه های دیگر این کار از جمله کنسول های پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ هنوز در دست ساخت هستند و در ژانویه سال آینده در دسترس خواهند بود. همچنین ، پیش خرید Psychotic Colossus Down از امروز آغاز شده است و کسانی که این کار را انجام دهند 10٪ تخفیف دریافت می کنند. لازم به ذکر است که استودیوی پروتکل انبه وظیفه ایجاد و انتشار یک باره آن را دارد.

این استودیو آثار دیگری از جمله روان پریش MechaNika و Psychotic’s Agatha Knife را که در سال های 2015 و 2017 منتشر شده اند ، منتشر کرده است و از این نظر بین بسیاری از بازیکنان شناخته شده است. جالب اینجاست که دنیای بازی Psychotic Colossus Down همان اسامی نشان داده شده است و خاطرات بسیاری از افراد را به شما زنده خواهد کرد. البته ، ما با داستان ها ، شخصیت ها و مطالب جداگانه سروکار داریم.

در Psychotic Colossus Down ، شما باید به شخصیت نیکا و دوستانش بپیوندید و ماجراهای جالبی را برای نجات سیاره سیاره شروع کنید. بدیهی است که بسیاری از دشمنان در راه شما هستند و شما باید از ابزارها و ترفندهای جالبی برای شکست یک به یک آنها استفاده کنید. در این سفر ، با شخصیت های دیگری ملاقات خواهید کرد که به تحقق رویاهای شما کمک می کنند. سیستم نبرد این کار نسبتاً جدید و جذاب خواهد بود و به بازیکنان احساس خوبی می بخشد. نقش معماهای پیچیده در فریب مردم نباید فراموش شود. تیم سازنده همچنین توجه زیادی به موسیقی Coloticus Down Psychotic داشت که می توانید در طول بازی گوش دهید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید