بلاگ

اطلاعات مربوط به ویژگی های نسخه نسل بعدی Call Of Duty: lack Ops Cold War منتشر شده است.

تنها یک روز به انتشار بازی Call Of Duty: lack Ops Cold War باقی مانده است و بسیاری از طرفداران این حق رای دادن منتظر تجربه این اثر هستند. این بازی قرار است در کنسول های نسل بعدی سونی و مایکروسافت منتشر شود. در همین راستا ، اخیراً اطلاعات جدیدی در مورد ویژگی های نسخه نسل بعدی این بازی منتشر شده است.

در مصاحبه ای با Gamespot ، تونی فلیم ، طراح ارشد Call Of Duty: lack Ops Cold War ، ویژگی های نسخه نسل بعدی بازی را در زمان معرفی توضیح داد. به گفته وی ، این نسخه ها بر روی بهبود عملکرد گرافیکی و نرخ فریم بالاتر تمرکز دارند. این بازی همچنین از کنترل کننده دو سنجش پلی استیشن 5 بهره می برد و به هر سلاح پاسخ متفاوتی می دهد و همچنین از ویژگی Adaptive Triggers برای شبیه سازی در زمان واقعی هنگام استفاده از سلاح گرم برای شلیک ، استفاده می شود.

آقای فلیم در این باره گفت:

به طور کلی ، با ظهور نسل بعدی کنسول ها ، صرف نظر از پلتفرمی که کاربران بازی را در آن تجربه می کنند ، باید اطمینان حاصل کنیم که همه یک بازی عادلانه را تجربه خواهند کرد. بنابراین ، جلوه های گرافیکی و تصویری با کیفیت بالاتر و نزدیک به رایانه های شخصی ارائه می شوند. بدیهی است که اگر کارت گرافیک قوی دارید ، می توانید بازی را با وضوح و فریم ریت بالاتر تجربه کنید. اما این بار ، به دلیل قابلیت cross-Play ، هیچ مورد نامتعادل در تنظیمات وجود ندارد و ما بیشتر مراقب هستیم که هر تنظیمات روی یک سیستم عامل بتواند به مزیت بازی کمک کند. از نوار لغزنده FOV می تواند به عنوان نمونه در این مورد استفاده شود.

کنترل کننده حساسیت دوگانه بسیار عالی است. بازخورد لمسی به ما امکان می دهد در هنگام شلیک با هر سلاح واکنش متفاوتی را ببینیم. حساسیتی روی ماشه وجود دارد که نشانگر فشار ماشه به یک سلاح واقعی است. همه این موارد در بازی برای هر سلاح تنظیم شده است.

Call Of Duty: lack Ops Cold War در تاریخ 13 نوامبر سال 2020 در دسترس پلتفرم های پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، ایکس باکس سری X ، سری S و رایانه های شخصی قرار خواهد گرفت. اخیراً مشخص شده است که این بازی حدود 190 گیگابایت است فضای SSD هنگام انتشار در کنسول های Xbox و سری S Xbox. همچنین طبق اطلاعات منتشر شده ، قسمت چندنفره این بازی در زمان انتشار تنها دارای 8 نقشه است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید