بلاگ

اضافه شدن Landing Zone جدید به نقشه Europa بازی Destiny 2

پس از اعتراض طرفداران این بازی به کمبود مناطق فرود روی نقشه اروپا ، سرانجام ungi متقاعد شد و اعلام کرد که همزمان با فصل 13 ، منطقه فرود دیگری نیز به نقشه اضافه خواهد شد.

دوازدهمین دوره سرنوشت 2 سرانجام در تاریخ 9 فوریه به پایان می رسد. استودیوی ungee با انتشار یک بسته بزرگ توسعه بازی “ehind the Light” در نوامبر سال 2020 ، این فصل را به بازیکنانی معرفی کرده است که “فصل شکار” نام دارند. در این بسته اضافی ، بازیکنان پس از زخم های سرگردان سرخ به اروپا اعزام می شوند ، جایی که واریک ها به محافظان آنتاگونیست اصلی نور Eramis هشدار می دهند. با وجود رضایت هواداران از داستان “نور روشن” ، بسیاری از طرفداران شکایت دارند که نقشه ، که ظاهراً از نظر اندازه اروپایی و پربار است ، باید از منطقه فرود خارج شود. همان فصل بعدی. آنها دیگر به اروپا نمی پیوندند.

از ابتدا ، بسیاری از مناطق بر روی نقشه اروپا ، از جمله Cadmus Ridge ، پرتگاه Asterien ، Ruins of Events ، ack و Charon Pass ، توسط بازیکنان قابل کاوش هستند ، اما از آنجا که یک منطقه فرود در Charon Pass وجود دارد ، بازیکنان می توانند بین این مناطق قدم بزنند. نقشه ها باید مسیری طولانی را طی کنند.

اخیراً بانجی در مورد این موضوع توئیت کرد:

اگر این توییت هفت را دوست دارید ، فصل آینده منطقه فرود دیگری را به اروپا اضافه خواهیم کرد.

نارضایتی بازیکنان از نبود منطقه فرود به سرعت به بیش از 28000 لایک رسید. با این حساب ، ما باید یک منطقه فرود را اضافه کنیم که با انتشار فصل بعدی بازی ، در منطقه Event Ruins واقع شود.

Fate 2 در حال حاضر در سیستم عامل های Xbox One ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، PC و Stadia در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید