بلاگ

اضافه شدن کریتوس به Fortnite

ظاهراً به دنبال اضافه شدن پوسته شخصیت ماندالوریایی از سری شبکه DisneyPlus ، به نظر می رسد Kratos ، یکی از نمادهای دنیای بازی و شخصیت God of War ، به عنوان یک شخصیت قابل بازی به Fortnite اضافه شده است. .

با گذشت زمان ، Fortnite به ترکیبی عجیب از افراد مشهور تبدیل شده و از چندین مجوز اصلی مانند جنگ ستارگان و انتقام جویان مجوز گرفته است. اما اکنون شاهد اضافه شدن یکی از بزرگترین شخصیت های تاریخ بازی های ویدیویی به Fortnite خواهیم بود و این شخصیت کریتوس نیست. HYPEX ، یکی از پخش کنندگان Twitch ، اخیراً ویدئویی از Skin Kritos را در این بازی به اشتراک گذاشته است. به نظر می رسد ظاهر Kratos در God of War 2018 به Fortnite اضافه شده است. البته با همان سبک کمیک شخصیت های دیگر Fortnite. ظاهراً از lades of Chaos به عنوان تبر برای قطع درختان یا خراب کردن دیوارها و جمع آوری مواد اولیه نیز استفاده خواهد شد.

به نظر می رسد که Kratos فقط روی کنسول های پلی استیشن خواهد بود اما با توجه به ویژگی گیم پلی کراس پلتفرم Fortnite ، می توانیم این شخصیت را در سیستم عامل های دیگر نیز مشاهده کنیم. سونی یکی از بزرگترین رقبای بازی کراس پلتفرم بود ، اما سرانجام به دلیل تقاضای زیاد طرفداران از این رقابت کنار رفت. Kritos تنها شخصیت برجسته جدید Fortnite نیست و Mendelian از سری محبوب دیزنی پلاس به بازی اضافه خواهد شد. به نظر می رسد پس از آن برای هر شخصیتی در Fortnite ظاهر نشود

شخصیت های بزرگ و کوچک زیادی در Fortnite تاکنون وجود دارند. از جان ویک تا تونی استارک و حالا مندلر و کریتوس. اما درک این موضوع هنوز می تواند کمی عجیب باشد زیرا این شخصیت ها بسیار متفاوت از یکدیگر هستند و تضاد آنها در یک بازی attle Royale از عجیب بودن آن کم نمی کند. نینتندو و Super Smash ros. Ultimate نیز همین کار را کرد و این بازی اکنون فراتر از ترکیبی از شخصیت های Nintendo است.

Fortnite در حال حاضر در پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، رایانه شخصی ، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید