بلاگ

اضافه شدن قابلیت‌های تازه به کنسول‌های جدید با آپدیت های اکس‌باکس

مایکروسافت اخیراً یک به روزرسانی در ماه نوامبر برای کنسول های Xbox و سری S Xbox خود منتشر کرده است. با این به روزرسانی ، ویژگی های جدیدی به کنسول اضافه شده است.

گفته می شود ، این به روزرسانی جدید پس زمینه ای پویا به کنسول و بخش جدید Coming Soon به زودی برای مشترکین GamePass اضافه می کند. به گفته Jonathan Hildebrandt ، مدیر برنامه نویسی Exbox Experience Experience ، این پیشرفت ها شامل رفع اشکالات و بهبود عملکرد سیستم هستند.

با این به روزرسانی جدید ، کاربران می توانند صفحه اصلی کنسول های خود را با شش تصویر زمینه پویا ، از جمله ادای احترام به کنسول های Xbox نسل قبلی و موارد دیگر ، شخصی سازی کنند. این به روزرسانی همچنین توانایی نصب بازی های منتخب را از قسمت جدید Coming Soon قبل از ورود بازی های Xbox Game Pass معرفی می کند. البته نمی توان همه بازی ها را از قبل نصب کرد ، اما کاربران موبایل Game Pass می توانند هر بازی را در روز اول عرضه نصب کنند.

ویژگی جدید دیگر به کاربران امکان می دهد بازی هایی را که از ویژگی HDR اتوماتیک در کنسول های Xbox و X خود استفاده می کنند ، انتخاب کنند. در واقع ، به طور خودکار برنامه های افزودنی HDR را به بازی هایی اضافه می کند که فقط در محدوده دینامیکی استاندارد عرضه می شوند. اگر عنوان از HDR اتوماتیک استفاده کند ، هنگام باز کردن راهنما ، در طول بازی برچسب گذاری می شود.

در پایان بازی های بهینه شده برای کنسول های Xbox و سری S Xbox ، یک “S” به بازی ها در بخش “X | بازی ها و برنامه های من” اضافه شده است و گیمرها می توانند از این عناوین با استفاده از دکمه Filter استفاده کنند. اکنون می توانید لیست.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید