بلاگ

اضافه شدن سرزمین Middle-Earth به بازی Crusader Kings 3

به گزارش مجله ی خبری دانش گیم ، به نظر می رسد گروهی از اشیا در بازی شبیه ساز استراتژی قرون وسطایی بازی Crusader King 3 به دنبال ساخت سرزمین ارباب حلقه ها در سرزمین میانه هستند.

Crusader King 3 به یکی از سیستم عامل های مورد علاقه تیم های مختلف رسانه ای تبدیل شده است. همین اتفاق برای Crusader King 2 افتاد ، بسیاری از افراد مشهور مانند After the End Fan Fork که بازی را به آمریکا فراتر از آخرالزمان رساند ، با A Game of Thrones Mod ، بخاطر سپرده شده است. این باعث شد Crusader King 3 به دنبال آوردن دنیای رویایی دیگری به این بازی باشد و این بار Lord of the Rings است.

بله ، Crusader King 3 در حال حاضر یک بازی تمام شده است و دارای ویژگی ها و گرافیک جالب بسیاری است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. اما رسانه های جدید چنان پراهمیت بودند که حتی از توییتر رسمی این بازی نیز نام برده و مورد تمجید قرار گرفت. LoTR: Realms in Exile موسوم به LoTR: Realms in Exile ، به بازیکنان این امکان را می دهد که رکاب سواران روهان ، یکی از جناح های نظامی را که قهرمان می شود ، دنبال کنند. این در حال گسترش است و انتظار می رود که تجربه ای از دنیای سرزمین میانه را به جنگ صلیبی 3 برساند.

در صفحه رسمی مقاله Steam Workshop آمده است که گروه توسعه مقاله به دنبال برنامه نویسان ، هنرمندان و نویسندگان علاقه مند به Crusader King 3 و The Lord of the Rings است ، زیرا مقاله قصد دارد در آینده بخشهای بیشتری به خاورمیانه اضافه کند. -Earth در Crusader King 3 آن را غوطه ورتر از همیشه می کند. اکنون می توانید نقش شاه روهان یا سارومان را بازی کنید.

Crusader King 3 هم اکنون در رایانه در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید