بلاگ

از تاریخ انتشار بازی Exit the Gungeon در پلی استیشن 4 وXbox One شناسایی شد

امروز Devolver Dogotal تاریخ دقیق عرضه اسلحه خروجی در کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان را فاش کرد. جزئیات آخرین به روزرسانی این کار نیز موجود است که می توانید در زیر مشاهده کنید.

سه استودیوی SingleCore ، Dodge Roll و Digital Diwalor ، که به طور مشترک مسئولیت توسعه و عرضه Exit the Gungeon را دارند ، امروز برای کنسول های لیست شده در 13 نوامبر 2019 (13 نوامبر 2020) منتشر می شوند. گزارش شده است که می تواند برای بسیاری از بازیکنان سرگرم کننده باشد. همزمان با همان روز ، به روزرسانی جدیدی به نام Hello Arms در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت که محتوای آن باید شامل سلاح ، موارد و قسمت دیگری به نام حالت آرسنال باشد. همچنین فروشگاه جدیدی در بازی وجود خواهد داشت که می توانید تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری کرده و با قدرت بیشتری در میادین ظاهر شوید.

Exit the Gungeon یکی از مجموعه عناوین اکشن و ماجراجویی است که اواخر سال گذشته در پلتفرم رایانه ای کنسول Nintendo Switch منتشر شد. IOS معرفی شد و استقبال نسبتاً خوبی داشت. تیم سازنده از آن زمان برای هواداران برنامه ریزی می کند و در این زمینه به روزرسانی های جالبی برای آن منتشر شده است. اکنون این تیم فرصت افزودن بازی به طرفداران PlayStation 4 و Xbox One خود را دارد و باید دید تا چه حد موفق خواهد شد. اگر اخبار بیشتری در مورد Exit the Gungeon دریافت کنید ، آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید