بلاگ

Gravity Brawl برای موبایل های هوشمند ارائه می شود

اگر اخبار بازی های تلفن های هوشمند را دنبال کنید ، ممکن است از قبل بدانید که “Gravity Crawl” چند ماه پیش راه اندازی شد و اکنون اطلاعات خوبی را برای گیمرها فراهم می کند. حال ، Yellow Tie Games Studio توضیحات جدیدی از نسخه انتشار بازی را منتشر کرده است که در زیر بررسی خواهیم کرد.

Gravity Crawl یک بازی هیجان انگیز تیراندازی چند نفره است که اواخر امسال روی گوشی های هوشمند و به طور خاص در سیستم عامل های Android و iOS منتشر می شود. این بازی توسط Yellow Tai Games ساخته و منتشر شده است ، نامی که برای بسیاری از گیمرهای گوشی های هوشمند آشناست. اعضای این استودیو سابقه انجام کارهایی مانند بلاستراما را دارند که در گذشته بسیار محبوب بودند.

طی این سال ها ، ما بار دیگر شاهد ظهور بسیاری از بازی های دو بعدی بوده ایم که مورد استقبال گیمرها قرار گرفته است. اکنون انتظار می رود Gravity Crawl به یکی از بازی های با گرافیک نسبتاً ساده تبدیل شود. در این بازی شما باید شخصیت مورد علاقه خود را راهنمایی کرده و به فضا بروید. مکان زشت ، می تواند به بهبود جذابیت جلوه عکسبرداری کمک کند. با توجه به اینکه شخصیت شما روی صفحه بازی بسیار فعال خواهد بود ، باید تصمیم درست را برای عکسبرداری به موقع و مناسب بگیرید. همچنین انواع مختلفی از سلاح ها به دست شما می رسد که نباید آنها را در بازی رها کنید.

مواد بحث گرانش در اینجا متوقف نمی شوند. تیم توسعه قول داده است که با انتشار چندین به روزرسانی در آینده ، تعداد کاراکترها را افزایش دهد. به عنوان بخشی از بازی ، می توانید از آن برای ارتقا skills مهارت ها و اسلحه های خود استفاده کنید و با قدرت بیشتری در میدان جنگ ظاهر شوید. بنابراین ، اگر طرفدار ژانرهای فوق هستید ، این عنوان به شما یک زمان خوشبختی می بخشد.

مانند سایر بازی های چند نفره ، Gravity Fight روش های مختلفی برای انتخاب بر اساس سلیقه شما دارد. در یک بازی دو نفره ، شما و بازیکن دیگری در یک محیط بازی خواهید بود و باید سخت رقابت کنید. علاوه بر این ، مناطق بازی تک و چند نفره وجود دارد که همه جذابیت بازی را افزایش می دهند. به عبارت دیگر ، تجربه کار آفلاین مانعی نخواهد بود. در حالت تمرین بازی ، می توانید مهارت های خود را امتحان کرده و برای آماده سازی سایر قسمت ها ارتقا دهید. بنابراین ، توصیه می کنیم ابتدا وارد این قسمت شوید.

هنوز تاریخ دقیق انتشار جنجال گرانش مشخص نیست اما ما با دریافت اخبار بیشتر آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید