بلاگ

ارائه اطلاعات جدید از Halo Infinite در ماه‌های آینده

در ابتدا قرار بود Halo Infinite در کنار انتشار کنسول های نسل بعدی مایکروسافت عرضه شود ، اما به دلایل مختلف عرضه آن تا سال آینده به تعویق افتاد. از زمان اعلام تأخیر ، 343 Industries Studios و بازی ساکت مانده اند. اما به نظر می رسد در ماه های آینده اخبار و اطلاعات بیشتری در مورد این بازی منتشر خواهد شد.

جان یونیشک ، مدیر ارتباطات در 343 صنایع ، در پستی در Halo Waypoint اعلام کرد که اطلاعات جدید Halo Infinite در ماه های آینده در دسترس خواهد بود. حقایق نشان می دهد که اطلاعات مربوط به بازی قبل از پایان سال جاری منتشر خواهد شد.

این بار آقای یونیسک گفت:

می دانیم که همه مشتاقانه منتظر اخباری از Halo Infinite هستند. از زمان اعلام تاخیر در انتشار بازی ، اطلاعات جدیدی ارائه نکرده ایم. ما در حال همکاری با تیم توسعه دهنده هستیم تا یک نسخه کامل از بازی را تا پایان سال ارائه دهیم و از تعامل نزدیک با طرفداران اطمینان حاصل کنیم. به روزرسانی عمده بعدی ما در 17 دسامبر “به روزرسانی جامع پایان سال” خواهد بود. اگرچه سال 2020 دیوانه بود ، اما فکر می کنم سال را با نتایج خوبی به پایان برسانیم.

مدتی پیش اعلام شد که Halo Infinite در The Game Awards 2020 حضور نخواهد داشت. این بازی در تاریخ های مشخص نشده از سال 2021 در Xbox One ، Xbox X Series ، S Series و PC منتشر خواهد شد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید