بلاگ

احتمال عرضه Mad Cars روی iOS

توسعه دهندگان Mad Cars که برای اولین بار این بازی را راه اندازی کردند ، اکنون اعلام کرده اند که در آینده نزدیک نسخه iOS آن منتشر می شود. جزئیات بیشتر را می توانید در این پست در زیر مشاهده کنید.

اتومبیل های دیوانه مجموعه ای از عناوین جذاب نامه سازی توسط استودیوی Popa Radu است که در حال توسعه و انتشار است. در این عنوان شما باید با وسایل نقلیه مختلفی رانندگی کرده و از برخورد آنها با هم جلوگیری کنید. واضح است که مراحل ابتدایی بازی برای آموزش بهتر بازیکنان طراحی شده است و در آینده با چالش های دشوارتری روبرو خواهید شد. این رویکرد از استانداردهای بالایی برخوردار است و قطعاً کار شما را پیچیده خواهد کرد. این بازی دنیای رنگارنگی دارد و از همان ابتدا طرفداران را به خود جلب می کند. علاوه بر بخش فوق ، موارد دیگری نیز وجود دارد که نباید نادیده گرفته شوند.

اتومبیل های Mad Cars قرار است از اوایل سال آینده در iOS در دسترس باشد. تاریخ دقیق انتشار مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتری از تولیدکنندگان باشیم. نسخه آندروید این عنوان نیز بهم ریخته است. بارگیری اتومبیل Mad رایگان است ، اما همراه با یک برنامه داخلی است و برای آوردن اقلام و ویژگی ها باید هزینه بپردازید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید