بلاگ

احتمال عرضه ی Forza Horizon 5 در سال ۲۰۲۱

به تازگی شایعاتی درباره انتشار بازی Forza Horizon 5 در سال 2021 منتشر شده است. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

به تازگی ، جف گروب ، یکی از بزرگترین نام های بخش بازی های ویدیویی ، در آخرین قسمت پادکست Xbox Empire اعلام کرده است که Forza Horizon 5 می تواند قبل از انتشار نسخه جدید منتشر شود. از Forza Motorsport. به گفته وی ، برنامه های معمول انتشار این دو مجموعه شکسته نشده است.

چند ماه پیش ، شاهد انتشار رسانه های تجاری جدید Forza Motorsport توسط رسانه ها بودیم. فکر می کنم نسخه دیگری از Forza Horizon به زودی منتشر خواهد شد و احتمالاً در سال جدید در دسترس خواهد بود. من فکر می کنم پیشرفت تیمی این دو بازی در موقعیت بی نظیری قرار دارد. به نظر می رسد تالار مشاهیر ورزشی برای نسخه بعدی Forza Horizon آماده است و قبل از انتشار نسخه جدید Forza Motorsport در دسترس خواهد بود. من برخی از جزئیات را می دانم ، اما می خواهم منتظر اعلام رسمی بمانم.

به نظر می رسد که Forza Horizon 5 کمی متفاوت از نسخه جدید Forza Motorsport است. اما در عین حال به نظر نمی رسد که مناسب باشد. Polygrand Games Studio طی دو سال گذشته گسترش یافته است و بخشی از تیم در حال کار بر روی نسخه جدید دیگری از Fable هستند. در سال های اخیر ، سری Horizon محبوبیت سری Motorsport را جلب کرده است. بنابراین ، فرصت معرفی و عرضه Forza Horizon جدید جای تعجب نخواهد داشت.

تو در مورد آن چه فکر می کنی؟ آیا Forza Horizon بعدی قبل از ساخت نسخه جدید دیگری از Forza Motorsport منتشر خواهد شد؟ افکار و ایده های خود را به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید