بلاگ

احتمال خرید تک‌لند توسط مایکروسافت

به گفته یک خودی ، مایکروسافت به دنبال خرید استودیوی Techland ، خالق سری Dying Light است.

تا سال 2020 ، مایکروسافت بزرگترین خرید بازی و خرید رسانه ZeniMax Media ، شرکت مادر بتسدا را انجام داده است. اگرچه خرید Zenimax Media هنوز به اتمام نرسیده است ، مایکروسافت به طور واضح خرید سایر شرکت ها و اتاق ها را بیان کرده است. کلاس درس لهستان در Takland می تواند هدف دیگر مایکروسافت برای تحصیل باشد.

برای اولین بار در سال 2019 شایعاتی درباره تلاش مایکروسافت برای فروش Techland منتشر شد. اخیراً اخباری در این زمینه منتشر شده است. کاربر YouTube Jeremy “ACG” Penter به پادکست Defining Duke گفت که مایکروسافت در تلاش است ویدیوی زنده را در سال 2021 بفروشد. در این روند ، مایکروسافت همچنین یک مروج / پخش کننده را استخدام کرده است. البته ، این دلیل Takland به صراحت توضیح داده نشده است.

یکی از افراد داخلی به نام Shpeshal Ed اخیراً برخی جزئیات را در توییتر به اشتراک گذاشته است. وی گفت که ، پس از تحقیق در مورد موضوع ، متوجه شد که ACG در مورد استودیوی Techland صحبت می کند. بازی ویدیویی ACG که وی به آن اشاره می کند ، Dying Light 2 نام دارد. شپشال اد این ادعا را با قطعیت تأیید نمی کند.

به طور خلاصه ، این شایعه حاکی از آن است که مایکروسافت به دنبال تجارت Techland است یا ممکن است این یک معامله ویژه کنسول برای Dying Light باشد. این اطلاعات هیچگونه اطلاعات قابل اثبات و اثبات ارائه نمی دهد. ACG سابقه خوبی در ارائه اطلاعات دقیق ندارد ، اما Shpeshal Ed برخی اطلاعات دقیق را در گذشته منتشر کرده است.

مثل همیشه ، این انتشار اطلاعات به صورت مقاله است. مایکروسافت ممکن است برای فروش شرکت های دیگر اقدامی انجام دهد ، اما همه اخبار یا اطلاعات تبلیغاتی دقیق نیستند. Techland در گذشته اعلام کرده بود که به زودی اطلاعات جدیدی درباره Dying Light 2 منتشر خواهد شد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید