بلاگ

احتمال توسعه پروژه جدید توسط ناتی داگ

هیجان انگیزترین پروژه جدید استودیوی Naughty Dog ، “The Last of Us Part 2” ، پس از ژوئن سال 2020 منتشر شد و خود را به عنوان یکی از موفق ترین بازی های ویدیویی داستان معرفی کرد. تاریخ. بازی های ویدیویی رفع شد به نظر می رسد اتاق در حال کار روی پروژه بعدی خود است.

اواخر سال گذشته ، شاهد افزایش تعداد ناتی داگ داخلی بودیم که یکی از آنها نیل دراکمن از اتاق هیئت مدیره بود. علاوه بر رئیس Drakeman ، تعداد بسیار کمی از کارگران اتاق نیز اضافه شده اند. طبق صفحات LinkedIn ریچارد کامبر و وینیت آگاروال ، دو سازنده اصلی گروه آخر ما برای هدایت بازی توسعه تیم اضافه شده اند. مهم بودن این امر مشخص شد زیرا دو نفر به دو تیم مختلف گمارده شدند ، این شانس Nate Dog را برای کار در بیش از یک پروژه افزایش می دهد.

بنابراین سوال این است که این دو نفر چه کاری انجام می دهند؟ آگاروال در پروفایل شخصی خود اظهار داشت که علاقه زیادی به عناوین چند نفره و توسعه آنها دارد. در چند ماه گذشته ، Nate Doug کارمندان جدیدی استخدام کرده است و این می تواند نشانه ای از توسعه پروژه های داخل اتاق باشد.

حتی اگر Nate Dog روی پروژه بعدی خود کار می کند ، استودیو کاری با آخرین قسمت دوم ما ندارد. در سال 2019 ، حالت چند نفره بازی به همراه نسخه اصلی داستان و عنوان منتشر نخواهد شد ، اما توسعه آن به هیچ وجه کنار گذاشته نشده است. برعکس ، گفته می شود که حالت چند نفره این بازی باید بسیار بهتر از حالت چند نفره “Last” باشد ، بنابراین توسعه و دستیابی به آرمان های مخترعان زمان بیشتری می برد.

من شخصاً مشغول ساخت بازی های ویدیویی برای Nate Dogg هستم ، و از آنجا که دو عضو این شرکت به طور همزمان به عنوان مدیر تیم توسعه بازی منصوب شده اند ، اکنون دو تیم مختلف مشغول کار بر روی دو پروژه مختلف در استودیو هستند. یکی از اینها احتمالاً قسمت چند نفره 2 قسمت آخر ما است.

حتی اگر خود Nate Dog چیزی را به طور رسمی تأیید یا رد نکرده است ، فکر کردن در مورد پروژه بعدی Nate Dog هنوز هم هیجان انگیز است!

نظر شما در مورد این پروژه مخفی که ناتی داگ روی آن کار می کند چیست؟ با ما به اشتراک بگذارید

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید