بلاگ

احتمال انتشار بازی Path of Exile 2 در ۲۰۲۲

بسیاری از گیمرهای اکشن و ماجراجویی منتظر انتشار نسخه دوم بازی Path of Exile Now هستند ، طبق شواهد جدید ، به نظر می رسد این بازی امسال عرضه نخواهد شد.

کریس ویلسون ، خالق Path of Exile و مدیر عامل Grinding Gear Games Studios ، اخیراً در مورد بسته جدید توسعه بازی و همچنین اینکه COVID-19 چه تاثیری بر پیشرفت Path of Exile داشته صحبت کرد .

وی موارد زیر را گفت:

من متنفرم که بیماری COVID-19 را مقصر بسیاری از مشکلات بدانم. اما این یک قسمت مهم است. ما به دلیل بسته شدن مرزها در زمینه کار بین المللی برای نیوزیلند مشکل داشتیم و از این رو رشد توسعه دهندگان را کاهش دادیم. سرعت توسعه به سرعت انتظار ما نبود. هدف ما این است که برای توسعه Path of Exile 2 تا سال 2021 سخت کار کنیم. با گذشت زمان ، ما می توانیم تاریخ انتشار بازی را برنامه ریزی کنیم که ممکن است به پایان سال برسد .

در پاسخ به احتمال انتشار Path of Exile 2 تا سال 2022 ، آقای ویلسون می گوید:

بله ، فکر می کنم این سری شش بازی در سال 2022 اعلام شود.

وی همچنین گفت که دورکاری در دوره قرنطینه باعث کندی توسعه و همچنین انتشار اطلاعات اخیر شده است. بسته الحاقی Echoes of the Atlas برای Path of Exile قرار است در تاریخ 15 ژانویه 2016 آغاز شود. در این بسته الحاقی ، مجموعه ای از محیط ها و کنترل های جدید به بازی اضافه شده اند. از آنجا که Grinding Gear Games Studio بر توسعه Path of Exile 2 متمرکز شده است ، این بسته الحاقی احتمالاً آخرین به روزرسانی Path of Exile است. با این حال ، به روزرسانی های سه ماهه و موارد لیزینگ طبق برنامه ادامه خواهد یافت.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید