بلاگ

احتمال اضافه شدن محتویات جدید به Overwatch

استودیوی سازنده اخیرا اعلام کرده است که در آینده نزدیک مطالب بیشتری به این بازی اضافه خواهد شد.

همانطور که می دانید این بازی برای اولین بار در سال 2016 به گیمرها معرفی شد و مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفت. در این بازی شوتر اول شخص و به سبک اکشن می توانید شخصیت مورد علاقه خود را کنترل کنید و مسابقات مختلف را در حالت های مختلف شروع کنید.

این بازی همچنین امتیازات بالایی را از منتقدین دریافت کرده و نباید به راحتی از آن عبور کرد. در این زمینه ، تیم توسعه در حال تهیه نسخه دوم است. البته پشتیبانی از نسخه اول همچنان ادامه دارد و باید دید سرانجام چه اتفاقی برای آن خواهد افتاد. خوب است بدانید که lizzard Entertainment نیز مسئول ایجاد و انتشار آن است.

در جریان رویداد lizzCon چند روز پیش ، طرفداران متوجه شدند که هنوز می توانند به Overwatch امیدوار باشند. تیم توسعه قول های زیادی به بازیکنان داده و اکنون آنها را اجرا می کند. به نظر می رسد برخی از به روزرسانی ها برای این بازی در دسترس هستند که محتوای زیادی را نیز برای آن اعمال می کنند. البته این محتوا در حال حاضر حاوی شخصیت نیست زیرا lizzard در حال ساخت چندین شخصیت برای نسخه دوم است و در حال حاضر هیچ برنامه ای برای این موضوع برای اولین بار ندارد. طرفداران آگاه هستند که آخرین کاراکتری که به Overwatch اضافه می شود Echo است. این اتفاق در آوریل سال گذشته رخ داد و تاکنون شخصیت دیگری برای آن ساخته نشده است.

هنوز اطلاعیه ای در مورد محتوای جدید برای Overwatch وجود ندارد ، اما انتظار می رود طی چند روز آینده این اتفاق بیفتد. بنابراین به محض انتشار اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، تیم Gimpa آنها را طبق معمول با شما به اشتراک می گذارد. Overwatch در حال حاضر در سیستم عامل های PC و PlayStation 4 ، Xbox One و Nintendo Switch در دسترس است.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید