بلاگ

احتمالاََ Arbiter در بازی Halo Infinite حضور خواهدداشت

این بازی قرار بود ماه گذشته با راه اندازی کنسول های نسل بعدی مایکروسافت آغاز شود ، اما تا پاییز 2021 به تعویق افتاد و باید بیش از 9 ماه صبر کنیم. Studio 343 Industries از فرصت یک ساله برای بهبود بازی استفاده خواهد کرد ، اما این نگرانی وجود دارد که تا زمان انتشار بازی ، اطلاعات و تاریخچه کار در فضای مجازی مشخص شود. اخیراً طرفداران در اکتشافات خود کشف کرده اند که شخصیت Arbiter در بازی حضور خواهد داشت.

کیث دیوید (Keith David)، صداپیشه‌ی شخصیت آربیتر در بازی‌های Halo3 ،Halo 2 و Halo 5 در توییتر به حضورش در بازی جدید اشاره کرد. در حال حاضر طرفداران با اشتیاق زیادی اخبار Halo Infinite را دنبال می‌کنند و به دنبال همین موضوع تعداد زیادی از آن‌ها به صفحه‌ی توییتر دیوید رفته‌ و در مورد نقشش در بازی سوال‌هایی را مطرح کرده‌ند. یکی از طرفداران از او در مورد نقشش در Halo Infinite سوالی مطرح کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، دیوید اطلاعاتی را فاش نکرد، اما در جواب گفت:

من باید تو را بکشم.

طرفداران از زمان انتشار این توییت شروع به گمانه‌زنی کرده‌اند. برخی می‌گویند اگر او در Halo Infinite حضور نداشت، پاسخی به این توییت نمی‌داد. در حال حاضر مدرک کافی در خصوص حضور شخصیت آربیتر در Halo Infinite وجود ندارد، اما حداقل امید طرفداران کمی بالاتر رفته است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی پیرامون داستان و شخصیت‌های Halo Infinite در دست نیست. مایکروسافت سال گذشته اعلام کرده بود که داستان بازی تمرکز بیشتری بر روی مستر چیف خواهد داشت. در عنوان Halo 5: Guardians شاهد حضور شخصیت جدیدی به نام Locke بودیم که بخش زیادی از روایت به او اختصاص داشت. همین موضوع باعث نارضایتی برخی از طرفداران شده بود. تمرکز بر روی مستر چیف می‌تواند یک رویکرد مثبت برای ۳۴۳ اینداستریز به حساب آید.

مدتی پیش بانی راس (Bonnie Ross)، رئیس استودیوی ۳۴۳، به این نکته اشاره کرد که نگرانی‌ و ناراحتی طرفداران به دلیل تاخیر بازی تا سال ۲۰۲۱ را درک می‌کند. بر اساس صحبت‌های او، بازی‌بازان پاداش صبرشان را خواهند گرفت. تیم توسعه‌ی Halo Infinite مشتاق عرضه‌ی بازی هستند؛ اما می‌خواهند بازی نهایی در بهترین شکل ممکن عرضه شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید