بلاگ

اجرای بازی Watch Dogs با رزولوشن ۱۰۸۰ بر روی اکس‌باکس سری S

چندی است که بسیاری از توسعه دهندگان اطلاعاتی در مورد نحوه اجرای بازی های خود در کنسول های نسل بعدی ارائه می دهند. Ubisoft نیز در همین دسته قرار دارد. اگرچه اطلاعات کمتری در مورد سری Xbox S در خبرهای گذشته منتشر شده بود؛ اما اکنون تصمیم گرفته شده است که چگونه بازی جدید Ubisoft را روی این کنسول انجام دهید.

Ubisoft به تازگی نحوه اجرای بازی هایی مانند Watch Dogs Legion ، Assassin’s Creed Valhalla ، Immortals Fenyx Rising ، Riders Republic ، Far Cry 6 ، Rainbow Six Siege و For Honor را در کنسول های نسل بعدی بیان کرد. تاکنون اطلاعات زیادی درباره عملکرد این بازی ها در سری Xbox S منتشر نشده است. اما اخیراً ، با اعلام مدیر عامل شرکت Ubisoft ، گالوین ویتلاک ، کیفیت Watch Dogs: Legion در ضعیف ترین کنسول مایکروسافت مشخص شد:

بالاترین رزولوشن Watch Dogs: Legion در سری S 1080 Dynamic خواهد بود.

علاوه بر این ، اطلاعات مربوط به Ray Tracing در نسخه های بعدی بازی منتشر شده است. طبق گفته Whitlock ، این یک مزیت نسبت به سیستم عامل PC خواهد بود. اما سری های پلی استیشن 5 و ایکس باکس ایکس از این نظر مشکلی نخواهند داشت.

اساس ردیابی پرتو در همه سیستم عامل هایی که از آن پشتیبانی می کنند یکسان است. در نسخه PC ، رهگیری پرتو در سطوح بالاتر دشوارتر است. ردیابی پرتو برای پیگیری نیاز به نسخه ساده تری از جهان دارد. این به صورت جداگانه در هر عرشه بهینه سازی می شود تا حداکثر تعداد تیرها را پردازش کند. به طور کلی ، همه سیستم عامل ها از نظر ظاهری مشابه خواهند بود و تنها متخصصان می توانند تفاوت ها را هنگام کنار هم قرار دادن تصاویر مشاهده کنند.

سرانجام ، یاد گرفتیم که علی رغم همکاری Ubisoft با NVIDIA برای ردیابی پرتو و DLSS 2 در نسخه PC Watch Dogs: Legion ، کارت های جدید AMD مشکلی در اجرای بازی نخواهند داشت. در واقع کارت های سری Radeon RX 6000 از فناوری خاص خود به نام “Ray Accelerator” که معادل “RT Core” است استفاده خواهند کرد.

رهگیری پرتو بلافاصله روی کارتهای AMD کار می کند. برای هر معماری متفاوت ، ردیابی پرتو باید به مرور بهینه و به روز شود.

Watch Dogs: Legion در حال حاضر در رایانه های شخصی و پلتفرم های PlayStation 4 ، Xbox One و Google Studio در دسترس است. نسخه Xbox سری X و S در تاریخ 10 نوامبر سال 2020 و نسخه پلی استیشن 5 در تاریخ 12 نوامبر سال 2020 منتشر می شود.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید