بلاگ

اتوکد 3D

در اینجا آموزش اتوکد به سایت های خارجی پیوند می دهد. ما اتوکد را در یک محیط کار سه بعدی بررسی خواهیم کرد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا درباره مفهوم آموزش جامع اتوکد بیشتر بدانید.

برای دهه ها ، یکی از زمینه های اصلی بالاترین سیستم آموزش مهارت های فنی (مهندسان مکانیک ، مهندسین ساخت و ساز و سایر متخصصان) توصیف آمتریای جغرافیایی بوده است. “گاسپار مونژ” دانشمند فرانسوی بیش از دویست سال پیش ایجاد کرد ، “هندسه توصیفی در دانشکده های فنی به یک علم تبدیل شده است. بدون آن ، شکل گیری مهندسان غیرقابل تصور است.” به طور کلی ، به گفته آموزش جامع اتوکد ، “تولد” هر محصول ، صرف نظر از زمینه کاربرد ، شامل سه مرحله است: طراحی و ایده پردازی ایده ها در ذهن مهندسان ، ایجاد و پردازش اسناد و تولید محصولات. محصولات وی براساس این اسناد است.

بدیهی است که این آموزش جامع اتوکد ها نه تنها به هم وابسته اند بلکه تمام تفاوت های ظریف تهیه و تضمین محصول نهایی را از بین نمی برند. در صورت ساختاری بودن محصول ، در واقعیت سه بعدی ، مرحله دوم باید شامل ارائه اطلاعاتی در مورد طراحی به روشی باشد که به راحتی قابل کنترل باشد. در حال حاضر ، این یک مدل کامپیوتری سه بعدی است که نیاز به محاسبات و نقشه ها دارد. مغولستان معتقد است که نقاشی زبان فن آوری است و دستور زبان آن زبان توصیف هندسه است. در چند سال اول قرن بیست و یکم ، روش ایجاد مدل های سه بعدی از اشیا 3D سه بعدی و تهیه اسناد طراحی بر اساس آنها ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان را از دانشگاه ها به دست آورد.

در حال حاضر ، طبق آموزش جامع اتوکد ، فرآیند طراحی انجام شده توسط اکثر شرکت ها بر اساس روش های زیر است: ایجاد مدل های سه بعدی محصول ، انجام محاسبات (پویایی ، پویایی و سایر توان ها) ، تولید محصولات بر اساس طرح های آنها و به صورت نیمه حالت اتوماتیک. برنامه تولید سازمان تولید (محصول) و سایر اسناد لازم. در نگاه اول ، این روش نیازی به دانش بسیاری از زمینه های آموزش داده شده توسط موسسات آموزش عالی نیست. ممکن است نویسنده اغراق کرده باشد ، اما در این رشته ها می توانید اعداد را در ریاضیات در یک ماشین حساب ضرب کنید ، برای مثال ، با حل معادلات در Maple ، MatLAB یا MatchCAD ، مشکلات مکانیک – نظریه مکانیک و ماشین ، ماشین آلات قطعات ، مقاومت حل در بسیاری از سیستم های مدل سازی سه بعدی: Autodesk Inventor Professional ، Autodesk Simulation ، SolidWorks ، هندسه توصیفی – به عنوان مثال ، شما می توانید مقاطع اشیا ge هندسی را ایجاد کنید.

سیستم مدل سازی بعدی در آموزش برنامه اتوکد با این حال ، به گفته نویسنده ، ماهیت آموزش عالی کسب مهارتها و توانایی استفاده مکانیکی از آنها نیست ، بلکه شکل گیری ساختار خاصی از مهندسان تفکر و به طور کلی پایگاههای دانش است. . علوم مختلفی که او را قادر می سازد با خلاقیت وظایفی را که به او محول شده است انجام دهد ، به سادگی کپی می شود ، اما بهترین راه حل حاصل خواهد شد.

موضوع “هندسه توصیفی” را در فرایند یادگیری بگنجانید. همانطور که در بالا ذکر شد ، هندسه توصیفی در آموزش برنامه اتوکد ، به عنوان یکی از رشته های اساسی که توانایی مهندسین را در پردازش اشیاometric هندسی سه بعدی تشکیل می دهد ، نمی تواند و نباید به یک فناوری گریزان در فناوری 3D مدرن تبدیل شود ، چه در روح و چه در هواپیما. برای چندین سال ، نویسنده در حال توسعه و آزمایش روشهای آمادگی دانشجویی به عنوان بخشی از یک دوره آزمایشی استاندارد هندسی توصیفی بوده است: • از برنامه های Autodesk برای آموزش مهارتهای عملی دانشجویان برای کارهای گرافیکی استفاده کنید.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید