بلاگ

آموزش موشن گرافیک قالب های جالب ویدیویی انیمیشن متن اینستاگرام

آیا در این کلمه آموزش موشن گرافیک فارسی ابهام وجود دارد؟ خیلی ها می پرسند آیا آنها فیلم هستند؟ آیا آنها کارتون هستند؟ اصولاً موشن گرافیک و آموزش موشن گرافیک فیلم های متحرک هستند. آموزش موشن گرافیک از 2B ، 3D آموزش موشن گرافیک یا گیف تشکیل شده است. آموزش موشن گرافیک شامل جلوه های صوتی آموزش موشن گرافیک ، جلوه های صوتی آموزش موشن گرافیک و موارد دیگر است.

آموزش طراحی موشن گرافیک همچنین از فناوری هایی مانند ویدیوی 360 درجه ، واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده استفاده می کند و سپس از آنها برای ساخت موشن گرافیک استفاده می کند. شما احتمالاً با فیلم های انیمیشن بهتر آشنا هستید.

ده ها قالب Placite مورد علاقه ما برای انیمیشن های متنی برای کمک به سرعت و سهولت فیلم های اینستاگرام. شما می توانید همه چیز را در مرورگر وب خود ایجاد و ویرایش کنید ، شما به یک برنامه دیوانه یا مهارت های ویرایش حرفه ای نیاز ندارید.

10 قالب ویدئویی متحرک سرگرم کننده برای متن اینستاگرام در Placeit DIY Motion Graphics Maker
1. فیلم های داستانی اینستاگرام را با گرافیک جهانی می سازد
سعی کنید از این قالب ویدیویی عمودی صورتی و صورتی همراه با متن متحرک استفاده کنید. رنگ پریده و کمرنگ برای شما کم رنگ نیست؟ مشکلی نیست ، شما می توانید رنگها و تصاویر پس زمینه متناسب با مارک خود را تغییر دهید.

داستان های اینستاگرام را با گرافیک جهانی ایجاد می کند
2. یک داستان نویس اینستاگرام که پیشنهادات ساده و متحرک و گرافیکی را ارائه می دهد

یک طراحی ساده اما موثر که متناسب با سبک زندگی یا حساب سفر اینستاگرام باشد. متن ، شکل نمایش داده شده و پس زمینه شامل انیمیشن ظریف است.

فیلم های داستانی را در اینستاگرام ایجاد می کند که نقل قول های متحرک و موشن گرافیک ساده را ارائه می دهد
3. فیلم های داستانی ساده اینستاگرام را با طرح مدرن و انیمیشن آرم ایجاد می کند
این قالب عمودی اینستاگرام شامل انیمیشن های متنی و آرم ها است – آن را فقط با چند کلیک تنظیم کنید. رسانه خود را اضافه کنید و از بین قلم ها و رنگ ها یکی را انتخاب کنید تا واقعاً متعلق به شما باشد.

فیلم های داستانی ساده ای در اینستاگرام با طرح بندی مدرن و انیمیشن آرم ایجاد می کند
4. مولد داستان اینستاگرام برای فروش فوق العاده مد
آیا فروشی برای اعلام دارید؟ این الگوی روشن و مرسوم ، مد روز را با حاشیه متن متحرک ، به علاوه فضای مناسب برای یک تصویر بزرگ یا فیلم امتحان کنید تا بتوانید یک محصول را برجسته کنید.

مولد داستان استوری اینستاگرام برای فروش یک نویسنده مد
فیلم مربعی
5. دستگاه ویدیویی اینستاگرام که گرافیک متحرک قهوه را نمایش می دهد
یک قالب ویدیویی زیبا در اینستاگرام با قهوه زیبا ، با متن متحرک ، اشکال و فنجان های قهوه دنج در پس زمینه. جای لوگوی شما و همچنین پست شما وجود دارد!

یک پست اینستاگرام در اینستاگرام با گرافیک متحرک قهوه
6. یک جریان ویدیویی اینستاگرام برای موسیقی زنده که اشکال هندسی متحرک را ارائه می دهد
با انتقال جالب و متن متحرک ، این سازنده ویدیوی روشن و سرگرم کننده اینستاگرام برای تبلیغ رویداد یا پخش مستقیم شما بسیار مناسب است.

دستگاه ویدیوی موسیقی زنده اینستاگرام که اشکال هندسی متحرک را ارائه می دهد
7. VCR مدرن ارسال اینستاگرام با پس زمینه متحرک
با این عنوان سازنده فیلم خنده دار اینستاگرام با متن عنوان متحرک و مکانی برای نشان خود ، توجه پیروان خود را جلب کنید. رنگ های خود را انتخاب کنید و فیلم یا عکس های خود را اضافه کنید.

یک ویدیوی اینستاگرام پست مدرن با پس زمینه متحرک ایجاد می کند
فیلم افقی
8. سازنده فیلم ساز با گرافیک به سبک نئون
جلوه نئون دلپذیر با انیمیشن های متنی و انتقال های قوی ، این سازنده ارائه فضای زیادی برای محتوای شما دارد و روشن و پررنگ به نظر می رسد.

دستگاه ارائه ویدیو با گرافیک به سبک نئون
9. ارائه ارائه برای فیلم مسابقه eSports
یک اسلاید ساز رنگارنگ که با eSports در ذهن طراحی شده است. اطلاعات رویداد و مارک تجاری خود را به راحتی اضافه کنید و از میان عکسهای زیادی از سهام را انتخاب کنید یا حتی عکسهای خود را بارگذاری کنید.

ارائه هایی برای فیلم مسابقه eSports ایجاد می کند
10. ارائه فیلم برای یک دستور العمل با سبک مدرن
اگر اینستاگرام شما غذا و دستور العمل دارد ، این VCR را با نمایش اسلاید با فضای کافی برای عکسهای هیجان انگیز و متن متحرک امتحان کنید.

ارائه ویدیو برای تهیه دستور العمل با سبک مدرن
منابع ویدئویی بیشتر توسط Envato
مهارت های ویدئویی خود را با کمک مقاله ما که به شما کمک می کند تا طول کامل ویدیوی اینستاگرام را پیدا کنید ، در اینستاگرام مسواک بزنید. و چرا سعی نکنید یک الگوی داستان اینستاگرام را در دوره After Effects با دوره فشرده سازی خود ایجاد کنید.

راهنمای بازاریابی ویدیویی Envato را بخوانید
مهارت های بازاریابی ویدئویی خود را با راهنمای جامع ما افزایش دهید: شما از ابتدا تا انتها بازاریابی ویدئویی را یاد خواهید گرفت.

از Mixkit به صورت رایگان ویدئو ، موسیقی رایگان و قالب های موشن گرافیک رایگان بارگیری کنید
Mixkit را برای فیلم های رایگان سهام ، موسیقی رایگان سهام و الگوهای رایگان Adobe Premiere Pro بررسی کنید. بله ، به صورت رایگان!

با استفاده از آن بصورت آنلاین فیلم موشن گرافیک تهیه کنید
برای ایجاد فیلم های جذاب بصری به نرم افزار حرفه ای نیازی ندارید ، می توانید آنها را مستقیماً در مرورگر خود بسازید: Placite یک سرویس آنلاین با سازنده فیلم است که از قالب های موشن گرافیک طراحی شده حرفه ای استفاده می کند.

Envato Elements: بارگیری نامحدود
Envato Elements میلیون ها مورد موجودی را ارائه می دهد: عکس ، موسیقی ، فیلم ، فونت ، الگوهای پروژه ویدیویی برای دوره های آفرینش اثر ، Premiere Pro ، Final Cut Pro و Motion و + Envato Tuts ، همه با یک اشتراک واحد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید