بلاگ

راهنمای آموزش طراحی لوگو آژانس های مسافرتی

احتمالا با لوگو ها آشنایی دارید و می دانید که آن ها نماد ها و آرم هایی هستند که معرف کسب و کار و حوزه ی فعالیت شما است. چگونگی طراحی آرم را در اموزش طراحی لوگو می توانید بیابید. نحوه ی ایجاد یک لوگو می تواند تاثیرات مثبت یا گاهی منفی به دلیل بعضی اشتباهات روی شغل شما و تعامل مشتریان با شما بگذارد. پس حتما سعی کنید به دقت این موضوعات را یاد بگیرید.

در ادامه ما نکاتی را برای آژانس های مسافرتی و تور هایی که نیاز به طراحی لوگو دارند آماده کرده ایم:

برای مشاغل در صنایع رقابتی مانند گردشگری ، انتخاب بهترین مارک آرم مسافرتی که شرکت مسافرتی شما را از تعطیلات متمایز می کند بیش از هر زمان دیگری مهم است. اما لوگوی خوب طراحی شده چیست و چگونه آن را تهیه می کنید؟ دوره آموزشی طراحی لوگو می تواند پاسخ خوبی به این سوال شما بدهد.

5 ویژگی برای بهترین علامت گذاری آرم سفر
یک برنامه سفر کاملاً برنامه ریزی شده شامل پنج منطقه مهم است که شناخت و به خاطر سپردن آنها مهم است:

آسان وقتی صحبت از طراحی بهتر بنر مسافرتی می شود ، می توان بیش از حد تأکید کرد. یک علامت سفر ساده نه تنها استفاده از آرم خود را در کانال های مختلف رسانه آسان می کند ، بلکه شناخت آن را آسان تر می کند.
به خاطر سپردن هدف از سفر به برند شما این است که نوع خود را مشخص کنید ، در مقابل دیگری ، بینندگان را جذب کنید و احساس خوبی به خود بدهید. ناگفته نماند که تخصصی ترین علائم آژانس مسافرتی را باید در نظر داشت.
روابط آرم شرکت مسافرتی شما باید منعکس کننده خدماتی باشد که در انتخاب رنگ ، قلم ، شکل و عکس ارائه می دهید. این کاری است که او انجام می دهد و آن را برای مخاطبان هدف شما مرتبط نگه می دارد.
انعطاف پذیری بهترین تصویر از آرم سفر کلی ترین است زیرا آنها باید در رسانه های مختلف کار کنند. شما باید بتوانید آنها را کم یا زیاد کنید ، به صورت چاپی یا آنلاین استفاده کنید و همه آنها نباید زیبا به نظر برسند.
زمان ناکافی سرانجام ، نشانه های مهاجرت باید بی انتها باشند – یعنی این ویژگی ها نباید به اندازه 10 یا 50 سال آینده مدرن باشند.
و حالا که پنج ویژگی اساسی سفر با بنر خود را درک کردید ، بیایید ببینیم چگونه می توانید یک بنر عالی سفر کنید بدون اینکه بانک را بشکنید.

چگونه می توان به سرعت و به راحتی یک برند شرکت مسافرتی ساخت
در این شرایط دشوار اقتصادی ، همه مشاغل باید هزینه های عملیاتی را تا حد ممکن کاهش دهند اما از نظر کیفیت سازش نکنند.

شما آژانس مسافرتی ، شرکت مسافرتی ، هتل یا وبلاگ مسافرتی باشید ، اگر به دنبال مارکی از شرکت های مسافرتی با قیمت ارزان هستید ، پاسخ صحیح را برای شما داریم. با استفاده از Online Maker ، یک امضای عالی آرم از Placeit ، می توانید به راحتی تصاویر شگفت انگیز سفر ایجاد کنید.

فرض کنید شما در حال راه اندازی یک کار مسافرتی جدید هستید و به دنبال نشانه ای از یک آژانس مسافرتی برتر هستید. این پنج مرحله ساده را دنبال کنید تا در چند دقیقه تخصص خود را آماده کنید.

1. وارد Placite شوید و برای خدمات رایگان ثبت نام کنید.

2. یک نماد را از لیست انتخاب کنید ، نام خود را در نماد جستجو وارد کنید و از لیست کشویی سفر را انتخاب کنید.

به دنبال علائم سفر باشید و تابلوی مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

4. اکنون می توانید آرم مدل خود را مطابق میل خود تنظیم کنید.

با کنترل های سمت چپ ، می توانید متن اضافه کنید و سبک و رنگ قلم را متناسب با مارک خود تغییر دهید.
فراتر از کنترل های سمت راست ، می توانید پس زمینه ، رنگ اصلی و برجسته را متناسب با مارک خود تغییر دهید.
همچنین می توانید با انتخاب گسترده ای از تصاویر مختلف ، تصویری پیدا کنید که به یادماندنی تر و مربوط به تجارت شما باشد ، یا فقط با تصویری که در ابتدا انتخاب کرده اید چسبیده باشید.

به پایین صفحه بروید ، دو گزینه دیگر دارید. می توانید رنگ هایی را که انتخاب کرده اید برای الهام گرفتن از طراحی آرم مسافرتی در سبک های مختلف آرم اعمال شده است ، مشاهده کنید یا اگر گیر افتادید و به ایده های آرم شرکت مسافرتی بیشتری نیاز دارید ، می توانید یکی از تنظیمات از پیش تعریف شده ارائه شده را امتحان کنید.
تنظیمات از پیش تعریف شده و الگوهای آرم سفر
5. هنگامی که از طراحی خود راضی شدید ، بر روی دکمه بارگیری در بالای صفحه کلیک کرده و با پرداخت هزینه ای ناچیز ، طرح را بارگیری کنید. یا اگر شما نیاز به ایجاد مرتب آرم ، آگهی ، پوستر ، پوستر شبکه های اجتماعی و غیره دارید ، برنامه ماهانه ممکن است بهترین معامله برای شما باشد.

آرم سفر خود را بارگیری کنید
اکنون که از نحوه استفاده از سازنده لوگوی مفید ما مطمئن هستید ، در اینجا 15 ایده عالی آرم شرکت مسافرتی از لوگوی ساز Placeit برای الهام گرفتن ارائه شده است.

خواه به دنبال الهام برای طراحی آرم سفر ، طراحی آرم شرکت مسافرتی یا بهترین طراحی آرم برای وبلاگ سفر جدید خود باشید ، این بهترین آرم های مسافرتی شما را در ایجاد آرم شرکت مسافرتی خود هیجان زده می کنند.

در Placite از میان صدها آرم عالی سفر انتخاب کنید
برای کاوش در صدها آرم سفارشی قابل تنظیم ، به سازنده Travel Place Logo مراجعه کنید. در ضمن ، انتخاب بهترین آژانس های مسافرتی و آرم های شرکت های مسافرتی در اینجا است.

1. یک آرم ایجاد می کند که قصد سفر با هواپیما را دارد
اگر به یک طراحی آرم مسافرتی ظریف و هوشیار نیاز دارید ، دور از آن نباشید. خالق آرم آرم برنامه ریز سفر به مشتریان شما می گوید که شما یک آژانس مسافرتی حرفه ای و باتجربه هستید. رنگ ها و تایپوگرافی را متناسب با مارک تجاری خود تنظیم کنید.

2. آرم توچال
به مشتریان خود بگویید که شما در سازماندهی تعطیلات در استراحتگاههای گرمسیری در سراسر جهان با استفاده از آرم توچال تخصص دارید. این نقاشی توزیع شده زیبا از کیفیت پرنعمت برخوردار است و تمام عناصر را می توان متناسب با مارک تجاری شما سفارشی کرد.

3. یک آرم برای آژانس مسافرتی کویر ایجاد می کند
اگر به دنبال آرم آژانس مسافرتی با تمرکز بر طبیعت یا کویر هستید ، قالب Maker Maker for Wilderness را امتحان کنید. این الگو تعدادی از آرم های زیبا را طراحی کرده است که بر روی فضای بیرونی متمرکز شده اند و برای اینکه بتوانند فرار کامل از صحرا را سازماندهی کنند ، باید چشم دوستداران طبیعت را که به دنبال کسب و کار هستند ، به خود جلب کنند.

4. یک آرم مسافرتی ساده ایجاد می کند
قالب Maker Travel Logo Maker از قالب های خط گرافیکی خیره کننده برای ساخت یک آرم جسورانه و قابل درمان استفاده می کند. آرم سفر عالی برای وبلاگ سفر جدید خود ، سازنده ساده آرم سفر گزینه های سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد تا الگو را از آن خود کرده و در هویت برند شما قرار گیرد.

5. یک آرم سفر حداقلی ایجاد می کند
یکی دیگر از الگوی عالی لوگو برای وبلاگ نویسان و تأثیرگذاران در شبکه های اجتماعی ، قالب Minimalistic Travel Logo Maker از اشکال برجسته و تصاویر خیره کننده سفر برای برقراری ارتباط جادو و رمز و راز سفر استفاده می کند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید