بلاگ

آموزش ادیوس – عملی ترین سیستم ویرایش غیر خطی

فیلم ها و تبلیغات تلویزیونی به محبوب ترین و محبوب ترین شکل ارتباطات تبدیل شده اند. از دنیای قابل تأمل فیلم های پرفروش هالیوود گرفته تا داستان های واقعی واقعیت تلویزیونی ، تا تبلیغات تلویزیونی در حال فروپاشی و فیلم های کوتاه معروف اخیر مانند دواین ، ویشی و کویاشو ، تأثیرگذاری عمیق است. زندگی ما در گذشته ، عکاسان در خیابان بسیار محبوب بودند و برنامه های عکاسی در ذهن مردم موجود نبود. read more

سیستم ویرایش غیرخطی EDIUS
برای بیش از یک دهه ، پس از اینکه این فناوری در فیلم ها و تلویزیون ادغام شد ، عملکرد رایانه بهبود یافت و قیمت ها همچنان ادامه داشت. فیلم ها و تلویزیون به تدریج از دستگاه های قدیمی رایانه ای در حال معرفی بود و به تدریج موضوع نرم افزارها و اساتید حرفه ای ادغام شد.

در عمل ، قیمت ها بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. در همان زمان ، استفاده از تولیدات سینمایی و تلویزیونی از تولیدات حرفه ای فیلم و تلویزیون به حوزه های مختلفی مانند بازی های رایانه ای ، چندرسانه ای ، اینترنت و تئاتر گسترش یافته است. رایانه ها به تدریج جای بسیاری از مبانی فیلم و تلویزیون را گرفتند و در همه جنبه های فیلم و تلویزیون نقش مهمی داشتند. سیستم ویرایش غیر خطی جایگزین سیستم اصلی ویرایش ویدئو می شود که این امر زمان و هزینه اجرای یک برنامه پس از تولید را بسیار افزایش می دهد و ویرایش پست برای تولید برنامه بسیار مهم شده است.

Beijing New Vision Technology Co.، Ltd. ، تولید کننده مشهور پس از ویرایش در چین ، ایستگاه کاری غیر خطی EDIUS را با هسته اصلی EDIUS توسعه داده است که باعث تحسین و شناخته شدن یکپارچه این شرکت شده است.

سیستم غیر ویرایش پکن دیلن فناوری از نرم افزار EDIUS به عنوان هسته ویرایش استفاده می کند ، همراه با یک پلت فرم سخت افزاری با کارایی بالا باعث فعال شدن کامل ویژگی های ویرایش سریع ، آسان برای استفاده و قابل اعتماد می شود.

1. 4K ، 2K ، HD ، SD ، قسمت ویرایش چند وضوح.

flow گردش کار کاملاً جدید کالیبراسیون 4k رنگ ، از DaVinci EDL ، AAF Exchange Timeline پشتیبانی می کند. mix مخلوط کردن در زمان واقعی وضوح مختلف – از 24X24 به 4K / 2K ، تبدیل در زمان واقعی نرخ فریم های مختلف در یک جدول زمانی مشابه.

سیستم ویرایش غیر خطی EDIUS

2. پشتیبانی اضافی برای ویرایش کد منبع

◆ پشتیبانی از جدیدترین فرمت های فایل ، مانند: SONY XAVCAM (داخل / LongGOP) / dsfsffXAVC S ، پاناسونیک AVC-Ultra / AVC-Intra 4K 422 ، Canon XF-AVCdsfds (فقط ورودی) و Canon 1D C M-JPEG שונים ویرایش فیلم هایی با فرمت های کد منبع ، مانند: Sony XDCAM ، Panasonic P2 ، dffddIkegami GF ، Canon XF ، فیلم DSLR RAW ، قالب قرمز اصلی ، قالب فیلم EOSssss (شامل فقط فریم I ، IPB) ، کدگذاری QuickTime HQ / HQX MP MPEG بهبود یافته و – قابلیت رمزگذاری و رمزگشایی H. 264 / AVC (رمزگذاری سریع ssss برای 4K XAVC) ، از پخش سریعتر H.264 4K پشتیبانی می کند

اعدام در حال ویرایش

ایستگاه های کاری ویرایش ویدئو جدید با استفاده از نسل جدید پردازنده های چند هسته ای اینتل و سیستم عامل های ویندوز ، همراه با LCD های نوری با وضوح بالا ، با در نظر گرفتن ثبات و ارائه گیم پلی کامل برای بهینه سازی EDIUS ، تودرتو با زمان بندی بالا ، ویرایش 16 دوربین و خروجی دسته ای چند محوره. تمام تأثیرات تولید را می توان در زمان واقعی و بدون ارائه در زمان پخش کرد.

نسل جدید پردازنده های چند هسته ای + موتور GPU سریع + فناوری جدید کدک

יכה پشتیبانی از فناوری Intel QuickSync Video پردازنده های نسل چهارم و ششم Intel Core Core ، با قابلیت رمزگذاری و رمزگشایی MPEG و H.264 / AVC بالاتر و پخش سریعتر 4K H.264. combination ترکیبی از برنامه نویسی 64 بیتی اصلی و کارت گرافیک حرفه ای GPU با سرعت بالا می تواند از حداکثر 512 گیگابایت حافظه ، عرض صفحه GPU بالاتر و فرکانس هسته استفاده کامل کند ، فیلترهای گرافیک و جلوه های ویژه را به صورت واقعی تر در دسترس قرار دهد و قطعات

در این سیستم می توانید کارهای ویرایشی اساسی را به پایان برسانید ، اعتبارات اضافه کنید ، ویرایش کنید ، آهنگ سازی کنید ، نمره بگیرید و … همه اینها را می توان به طور مستقل تکمیل کرد.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید