بلاگ

آغاز پیش فروش بازی Football Manager 2021 برای گوشی‌های هوشمند

سگا امروز در جدیدترین اخبار خود اعلام کرد که پیش خرید Football Manager 2021 برای گوشی های هوشمند آغاز شده است و گیمرها می توانند این کار را انجام دهند.

بازی های ورزشی همیشه مورد توجه بسیاری از بازیکنان بوده و بهترین آنها عناوین فوتبال مانند PES و FIFA است. این دو قسمت هر ساله به طرفداران ارائه می شود و آنها را خوشحال می کند. مدیریت و مربیگری فوتبال نیز یکی از مباحث جالب توجه در این زمینه است و بازی هایی با این موضوع هر از گاهی منتشر می شود که یکی از آنها مجموعه های Football Manager است.

گروه تولید اخیراً اعلام کرده است که نسخه 2021 از این مجموعه در دست ساخت است و این بار با ویژگی های بیشتری منتشر خواهد شد. از ویژگی های بازی می توان به موقعیت بازیکن ، تغییرات تاکتیکی و مسابقات مختلف اشاره کرد. در این بازی بیش از 60 لیگ وجود دارد و اسامی همه تیم ها و افراد واقعی است. این نکات مطمئناً نسخه جدید را جذابتر می کند. البته هنوز به پایان نرسیده است و ویژگی های بیشتری در بازی وجود دارد که در اوایل ماه نوامبر رونمایی خواهد شد. قابل توجه است که سگا مسئول توسعه آن است.

امروز مطلع شدیم که پیش خرید Football Manager 2021 برای گوشی های هوشمند ، به طور خاص برای سیستم عامل های Android و iOS آغاز شده است و تا زمان انتشار آن که 25 نوامبر 2014 (24 نوامبر 2020) است ، ادامه خواهد داشت. البته این نسخه برای سیستم عامل های دیگر نیز مانند PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد و باید دید بازیکنان مختلف چگونه به آن واکنش نشان می دهند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید