بلاگ

آخرین بازماندگان بازبینی ها و امتیازات بازی South of the Circle.

فقط چند روز از انتشار South of the Circle در iOS می گذرد و تاکنون بسیاری از منتقدان این اثر را تحسین کرده اند. سرانجام ، امروز ، بررسی ها و امتیازات این بازی به پایان رسید ، بنابراین برای ادامه آنها به ادامه مطلب بروید.

South of the Circle مجموعه ای از عناوین هیجان انگیز با موضوع ماجراجویی است که در دهه 1960 ساخته شده است. در این زمان سرمای شدید باعث مرگ بسیاری از افراد و حیوانات می شود و افراد دیگر مجبورند با این مشکل به طور جدی کنار بیایند. در این عنوان شما شخصیتی به نام پیتر را رهبری می کنید که از یک حادثه هوایی عجیب و غریب جان سالم به در برد و باید برای زنده ماندن بجنگد. علاوه بر این مشکل ، او باید با گذشته تلخ و تاریک خود کنار بیاید که هرگز برای او آسان نخواهد بود. این بازی انتخاب های متنوعی دارد و شما قادر هستید سرنوشت شخصیت خود را تعیین کنید. یکی از بهترین ویژگی های این اثر صدای عالی آن است. بنابراین اگر از طرفداران این سبک ها هستید ، South of the Circle را از دست ندهید.

State of Play Games همزمان در توسعه و انتشار South of the Circle نقش داشته است. همچنین ، هیچ بخش آنلاین و چند نفره ای در این عنوان وجود ندارد و در همه بخش ها ، شما باید آفلاین و تک پخش باشید. در حال حاضر خبری از عرضه نسخه اندرویدی این بازی نیست و باید دید که این اتفاق می افتد یا خیر. به هر حال ، امروز منتقدان نام معروف بازی های تلفن های هوشمند همچنین بررسی ها و امتیازات مربوط به South of the Circle خود را ارائه داده اند که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

Pocket Gamer UK 9/10

South of the Circle یکی از آن عناوین ماجراجویی است که هرگز فراموش نخواهید کرد. خبر خوب این است که این بازی در سرویس Apple Arcade در دسترس است و می توانید آن را بدون پرداخت هزینه اضافی امتحان کنید. اگر این بازی را شروع کنید ، هرگز از آن خسته نخواهید شد و تا پایان پیش خواهید رفت.

اجاره صفحه نمایش 9/10

گیم پلی South of the Circle را باید یکی از بهترین ویژگی های آن دانست. زیرا جزئیات زیادی برای کشف و تماشا وجود دارد. داستان این بازی نیز به اندازه کافی جذاب ، جذاب و نفس گیر است و بازیکنان پس از کمی پیشرفت از این موضوع آگاه می شوند. در طول بازی صحنه های تلخ و شیرین زیادی وجود دارد که نباید از آنها غافل شد. برای افرادی که می خواهند چند ساعت از دنیای واقعی دور باشند و جلوه ای عالی را تجربه کنند ، South of the Circle یکی از گزینه های ایده آل خواهد بود.

تاکتیک های جیبی 8/10

بدون شک South of the Circle یکی از بهترین عناوین سرویس Apple Arcade است که با داستان و گیم پلی منحصر به فرد خود تعداد زیادی از گیمرها را به خود جذب خواهد کرد. مطمئناً در آینده بیشتر از این اثر خواهیم شنید.

همچنین دیگر منتقدین مانند multiplayer.it به این بازی امتیاز 8 داده اند.

بدون دیدگاه

0

دیدگاه تان را ثبت کنید